Як покласти керамограніт жіночими руками – укладання керамограніту

Якщо вам подобається преміальне облицювання у ванній кімнаті, то буде цікавий урок, як покласти керамограніт жіночими руками. На відео показаний весь процес облицювання: від стін з пінобетону, фанерованих заглиблень та полиць, підлоги. Незважаючи на високу трудомісткість за рахунок значної ваги керамограніту. На практиці зробити такий ремонт жінка може без жодних проблем. Також досвід може запозичити майстер-початківець, який бажає зайнятися цим професійно.

Що важливо враховувати при укладанні керамограніту

Насамперед, потрібно правильно вибрати клеючий склад із хорошою адгезією та пластичністю, щоб забезпечити надійне приклеювання. Для керамограніту ми рекомендуємо Caparol Keramik-und Steinkleber Grau, причому майстри не радять обходитися саморобними або дешевшими складами. Це погіршить якість ремонту.

Крім цього, як показано у приклад, клей наноситься на армуючі пластини, щоб забезпечити якісну фіксацію. Пінобетон не є надійною основою для цих цілей.

Процес укладання керамограніту

Послідовність укладання керамограніту наступна:

  • стіни;
  • декоративні елементи;
  • підлога.

Стеля рекомендуємо оштукатурити бетонною сумішшю або використовувати вологостійкий гіпсокартон для монтажу прихованого освітлення. Простішим способом залишаються натяжні стелі. Їхня вартість при невеликій квадратурі ванни цілком допустима.

Чим можна помітити дорогий керамограніт

Для цього використовується штукатурка з клейовим наповнювачем. Зазвичай рекомендується епоксидна присадка, але можна використовувати «рідкий пластик», «рідке скло» та інші менш дорогі пластифікатори. Штукатурний шар виконується з розміткою стіни під кахель або керамограніт.

Крім штукатурної суміші з клейовими наповнювачами, що полімеризують обробку до твердості кахлю, часто використовують венеціанську штукатурку для створення вологостійкого покриття, схожого на мармур. Вона відмінно підійде для ванної кімнати, кухні, сауни та басейну. Якщо ви хочете використовувати подібний прийом у зоні душу або безпосередньо біля ванної, рекомендуємо марокканську штукатурку, вона якраз розрахована на ці цілі завдяки додаванню до складу гідравлічного вапна.

В асортименті Капарол є серія DISBON для облицювання басейнів.