Класичний карниз з бетону в обробці фасаду

Наша традиція будівництва передбачає влаштування карнизу даху з набірного пластику або металопрофілю. Тим часом цей варіант не можна вважати довговічним і надійним. Незважаючи на вентиляцію, мають місце великі втрати тепла, яких можна уникнути, замінивши підшиття пластиком цементною штукатуркою на основі. В цьому випадку, щоб прикрасити фасад можна зробити класичний карниз з бетону своїми руками.

Будинок із класичним декором

Такий декор, як сьогодні ми показуємо у майстер-класі, не практикується в сучасному будівництві в нашій країні. Його можна зустріти, хіба що в історичних будівлях. Сьогодні ми покажемо і розповімо про один прийом, який допоможе зробити справді гарне оздоблення фасаду. Карниз з бетону імітує класичні будівлі та робить будову візуально вищою.
Будівельна конструкція набуває суворих рис та елегантності класичного стилю.

Які матеріали слід використовувати для карнизу

Враховуйте, що карниз з бетону матиме досить пристойну вагу, тому необхідно забезпечити якісне кріплення. Крім основи та армованої зв’язки зі стіною, рекомендуємо придбати високоеластичну мінеральну суміш Caparol Keramik- und Steinkleber Grau з полімерними добавками.

В іншому випадку, віддалено схожу клеючу суміш можна зробити з цементного розчину та клею. Для надання властивостей пластику, крім перерахованих добавок у нашій публікації рецепту суміші, що клеїть, рекомендуємо додавати український «рідкий пластик» Silic. Він наблизить розчин до властивостей суміші для плитки Caparol і зробить карниз з бетону дуже міцним.

В інших наших публікаціях можна ознайомитися з аналогічною обробкою, за допомогою якої можна оформити будинок в класичному стилі за бюджетних витрат.

One thought on “Карниз з бетону своїми руками

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.