Класичний карниз з бетону в обробці фасаду

Наша традиція будівництва передбачає влаштування карнизу даху з набірного пластику або металопрофілю. Тим часом цей варіант не можна вважати довговічним і надійним. Незважаючи на вентиляцію, мають місце великі втрати тепла, яких можна уникнути, замінивши підшиття пластиком цементною штукатуркою на основі. В цьому випадку, щоб прикрасити фасад можна зробити класичний карниз з бетону своїми руками.

Будинок із класичним декором

Такий декор, як сьогодні ми показуємо у майстер-класі, не практикується в сучасному будівництві в нашій країні. Його можна зустріти, хіба що в історичних будівлях. Сьогодні ми покажемо і розповімо про один прийом, який допоможе зробити справді гарне оздоблення фасаду. Карниз з бетону імітує класичні будівлі та робить будову візуально вищою.
Будівельна конструкція набуває суворих рис та елегантності класичного стилю.

Які матеріали слід використовувати для карнизу

Враховуйте, що карниз з бетону матиме досить пристойну вагу, тому необхідно забезпечити якісне кріплення. Крім основи та армованої зв’язки зі стіною, рекомендуємо придбати високоеластичну мінеральну суміш Caparol Keramik- und Steinkleber Grau з полімерними добавками.

В іншому випадку, віддалено схожу клеючу суміш можна зробити з цементного розчину та клею. Для надання властивостей пластику, крім перерахованих добавок у нашій публікації рецепту суміші, що клеїть, рекомендуємо додавати український «рідкий пластик» Silic. Він наблизить розчин до властивостей суміші для плитки Caparol і зробить карниз з бетону дуже міцним.

В інших наших публікаціях можна ознайомитися з аналогічною обробкою, за допомогою якої можна оформити будинок в класичному стилі за бюджетних витрат.

1 thoughts on “Карниз з бетону своїми руками

  1. Войцєк Кухарчик сказал:

    Добрий день. Хочу спитати скільки коштував би такий карніз з бетону на фасаді, як на Вашому відео? https://izosev.com.ua/uk/karnyz-z-betonu-svoimy-rukamy/ Мій будинок має висоту 3,5 метра. Довжина карнізу 17 м. Буду вдячний за відповідь. З повагою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ru_RUРусский
This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.