Гарна стеля із цементу з карнизом «а-ля франсе»

Гарне оздоблення стелі у наших співвітчизників асоціюється із дворівневими конструкціями із гіпсокартону. Проте витрати на такі конструкції виявляються більш ніж значними. Ви можете зробити практично аналогічну дворівневу стелю з цементу з карнизами, а при бажанні і з художнім ліпленням. При цьому не потрібне використання гіпсових або пінопластових молдингів, декор можна вирізати за зразком. Таке оздоблення з цементу буде надійним декором протягом 100 років і більше.

Штукатурка стелі цементним розчином

Поява гіпсокартону повністю пов’язане з розвитком каркасного житлового будівництва, але з причин активно використовується в будівлях з капітальними стінами. У цьому є свої переваги, тому що гіпсокартон не лише полегшує оздоблення, а й утеплює приміщення. Однак не завжди витрати на його придбання входять до бюджету ремонту, ми рекомендуємо обійтися скромнішим за витратами, але не менш ефектним з обробки варіантом стелі.

Дворівнева стеля із цементу, звичайно, відрізняється від гіпсокартонного. Насамперед, відсутністю стандартного точкового освітлення. Такий підхід застосовується, якщо в кімнаті встановлюється одна або кілька люстр, але не передбачається точкове освітлення, а також інше LED підсвічування. Хоча за бажання можна зробити і для неї необхідну конструкцію, роблячи дворівневу стелю з цементу з освітленням.

Цим відео нам хотілося показати, як робиться стеля з карнизом та невеликим декором. Його більш ніж достатньо більшості випадків. За бажання це рішення можна доповнити стельовим барельєфом, виконаним зі штукатурки. При відносно невеликих витратах праці та мінімальних витратах на будівельні матеріали можна отримати по-справжньому преміальний інтер’єр.

Який розчин найкраще використовувати

Використовуйте для цього стандартний цементний розчин з додаванням клеючої суміші або Caparol Keramik- und Steinkleber Grau з полімерними добавками. Крім гідрофобності, полімеризації без розтріскування ця мінеральна суміш добре захищає від грибка.

Бетонні стелі з додаванням вапна: коли гіпсокартон не може використовуватися

Запропонований варіант декоративної штукатурки, що дозволяє зробити французьку дворівневу стелю з цементу, буде корисним, якщо вам доводиться робити ремонт у приватному будинку та сирому приміщенні. У цьому випадку використання вологостійкого гіпсокартону не завжди доречне, крім того, при постійному намоканні може утворитися грибок.

Цементна суміш із вапном, згодом покрита мікробіоцидним розчином, це ідеальний варіант для оштукатурювання вологих приміщень та приватних будинків з недостатньою гідроізоляцією фундаментів. Помірна обробка з цементу буде доречна в саманних будинках, оскільки знову ж таки застосування гіпсокаторна в таких будівлях недоцільно.

Пропонуємо вам відео майстер-класів двох майстрів своєї справи