Романтичні інтер'єри у квітах 2022 року

Рік тільки розпочався, а Caparol вже тішить споживачів новими кольорами. Вони будуть дуже підходящими для віталень, спалень, дитячих і, звичайно ж, кабінетів, у яких спокійно та добре, але по-діловому стримано. Ми поспішаємо опублікувати огляд про колірні тренди в інтер’єрі 2022 року, щоб ви змогли зробити актуальні закупівлі будівельних матеріалів.

Провідним кольором 2022 року дизайнери зробили Rosé-Mauve Flamenco 110, які наділили його безтурботно аурою, здатною забрати від повсякденного життя у світ можливостей! Ви не помилилися, саме так, у моді складний фіолетовий відтінок, який буквально балансує між червоним і фіолетовим, створюючи певне емоційне враження. У ньому є теплі та холодні тони, що має на увазі абсолютно різні ефекти в різний час дня.

Rosé-Mauve Flamenco 110 може в залежності від освітлення давати відчуття затишку або радувати життєрадісністю та яскравими емоціями, залишаючись підкреслено елегантним.

Чи можна використовувати такий колір в офісі? Напевно все залежить від виду діяльності. Але спа-центр, магазин молодіжного одягу чудово виглядатиме в аурі Rosé-Mauve Flamenco 110.

Світ кольорів №1 на базі Rоse-Mauve – це дуже делікатна та автентична палітра у модному стилі природного мінімалізму, що підходить для яскравих натур.

Колірні варіації

Ця палітра запропонована у версії Світ кольорів №1 на основі кольору свіжої троянди Rose-Mauve.

Світ кольорів №2 заснований на Powder-Mauve на рожево-ліловому відтінку з додаванням сірого, що робить палітру дуже спокійною та повітряною.

На базі другої квіткової палітри зроблено версію Світ кольорів №3 на основі розслабленої фіолетової версії Lavender-Mauve.

Світ кольорів №1

Після модних чорних, бежевих та сірих відтінків в інтер’єрі барвистість виглядає більш ніж дивовижно. Це пов’язано з подіями, що відбуваються навколо нас: прагненням до структурності та безпеки, з одного боку, і мріями про невимушеність і легковажність, з іншого.
Сучасна тенденція – це крок до змін, але зв’язок часів добре простежується на панелі Rosé-Mauve Flamenco 110, де ми бачимо, коричневі темні, морські хвилі або теракотові відтінки, що надають інтер’єру респектабельності. Але у цій палітрі багато акцентів.

Текстури та техніки нанесення: Світ кольорів №1

Палітра та серія текстур Світ кольорів №1 демонструє розкішні покриття, що вражають своєю глибиною та спокоєм. Запропоновані рішення та техніки захоплюють поєднанням простоти та багатства відтворення враження.

Світ кольорів №2

Більш делікатна палітра для готелів, віталень та офісів

Якщо ви розумієте, що не можете жити в багатогранному сірому кольорі і починаєте це усвідомлювати, роблячи перший крок до нового, змініть палітру інтер’єру кабінету та офісу під колір 3D Barolo 25. Це більш стримана, актуальна, універсальна та бездоганно-елегантна палітра.

Вона поєднує у собі складний фіолетовий колір, активність якого знижена за рахунок ще модного сірого.

Компаньйонами є два абрикосові відтінки, античний білий, колір осінньої тундри, сіро-бежевий та інші. На стінах виглядає чудово, за рахунок стриманих, але водночас яскравих відтінків. Фахівці рекомендують як основний колір вибирати 3D Barolo 25, 3D Tundra 50, 3D Sienna 60.

Негласним девізом цієї палітри серед дизайнерів Капарол стала фраза «Тільки головне». Вона представлена ​​приглушеними відтінками, які добре поєднуються між собою, але й одночасно зберігають свою ідентичність. Цей світлий або навіть мінімальний світ уособлює відкриті простори і природні текстури, при цьому заснований на графічних контрастах.

Світ кольорів №2 на базі POWDER-MAUVE – це виразна палітра у стилі природного мінімалізму, що навіюватими спокій.

Трендовий колір POWDER-MAUVE BAROLO 25

Перше враження, що дана палітра чисто ретроспективна, «офісна» або створена спеціально для чутливих інтровертів, але згодом стає відчутною основна ідея. М’яко завуальований пудрово-ліловий колір символізує красу характеру і є чудовим супутником у русі життя!

Цей відтінок створює простір або збагачує існуюче. Він виявляє бліді пастельні тони і змушує їх сяяти, одночасно кидаючи виклик темнішим тонам.

У цій палітрі філігранно поєднуються делікатні ніжні кольори з грубими текстурами. Завдяки світлим відтінкам, що навіюють спокій, контрасти звучать як ноти в гармонійному світі, зливаючись у єдину природну симфонію в інтер’єрі. Завдяки динаміці він не набридає з часом та зберігає свою актуальність.

Цей ефект добре простежується вже в готових інтер’єрах та поверхнях, дє навіть грубі мінеральні текстури не викликають занепокоєння. Навпаки, вони надають легкості та глибини – нічого не відволікає у таких інтер’єрах. Вони реальні, з ефектом мінімалізму, самодостатні і навіюють спокій та врівноваженість.

Текстури та техніки нанесення: Світ кольорів №2

Палітра та серія текстур Світ кольорів №2 навпаки робить акценти на грубості фактури та ніжності відтінків, при цьому виходять напрочуд спокійні та умиротворені інтер’єри.

Світ кольорів №3

Жива палітра

Якщо динаміка реальності підштовхує до розвитку, у своїй хочеться чуттєвості, треба звернутися по ідеї до природи, зробивши їх трохи нереальними. Прикладом є колір дикої мальви з незліченним числом варіацій, приглушеним, виразним ліловим відтінком в основі.

«Жива» палітра тому добрий приклад, як у 2022 році можна оточувати себе динамікою емоцій.

До неї входить базовий делікатний фіолетовий, колір папайї, онікса, меліси, лаванди. При яскравості палітра залишається натуральною, створюючи враження землі.

Це виглядає дуже оригінально у всіх інтер’єрах, роблячи їх у чомусь навіть консервативними, що повертають мимовільних глядачів до тематики елегантного ретро.

Світ квітів №3 – це світ, наповнений природними, теплими, однотонними відтінками, що викликають сильні відчуття єднання з чимось більшим. Власне, з цим у будинок приходить і відчуття життя у всій своїй красі та натхнення. Світ кольорів №3 – це яскрава колекція з сильним відтінком-лідером, з яким кожен тон знаходить своє місце. Незалежно від комбінацій відтінків атмосфера у приміщенні буде теплою, акуратною та природною.

Світ кольорів №2 на базі POWDER-MAUVE – це ніжна та спокійна палітра яскравого натхнення.

Трендовий колір Lavendel-Mauve Velvet 55

Темна та вицвіла фіалка нагадує лавандові поля. Саме вона очолює палітру. Цей прохолодний відтінок має все необхідне, щоб заспокоїти та налаштувати на позитивне. Його гармонію завершують теплі пряні та делікатні додаткові відтінки.

Всі поверхні, які розроблені для цієї палітри, показують чарівні можливості: ефекти гри кольору з блиском, кристалами, слюдою або металом. 

Цілком доречне креативне об’єднання знайомих фактур із новою палітрою чи техніками. Девіз цієї палітри – незалежність, тому вітається легка імпровізація.

У цій палітрі добре виглядатимуть інтер’єри у різних стилях. На базі пряних – створіть дизайн у стилі лофт. Настінні композиції створять потрібні асоціації із сучасним арт-деко.

Текстури та техніки нанесення: Світ кольорів №3

Фактури цієї палітри представлені техніками з додаванням мікрокристалів металу та перламутру. Їх використовують не лише для акцентних стін, а й оздоблення загалом.

Фірмові текстури та техніки нанесення

Колірні тренди звільняються від застарілих догм та умовностей. Це добре простежується в інтер’єрах. Вони чимось нагадують обстановку внутрішніх приміщень замків та особняків вікторіанської епохи або ж відсилають асоціації до ретро-стилю.

У своїй основі є сміливі комбінації: холодного з теплим, об’єктивності з емоціями, дизайнерські рішення в інтер’єрах різних епох. Причому це не заважає зробити обстановку суворішою і стриманішою на основі одного з рішень.

Перформанс занадто для вас екстравагантний? Але він дуже ефектний та комфортний у приміщенні, витриманому у колірних трендах 2022 року.

Це, на вашу думку, занадто емоційно? Може бути ви і маєте рацію, але це згладжується градієнтами, що інтригує комбінацією блискучих і матових поверхонь, текстурою і гладкістю, світлими і темними відтінками.

Античний фіолетовий

Якщо професійні дизайнери нас обсмикнуть, що в період Античності не використовувався фіолетовий, вони мають рацію. Але завжди є місце перформансу, що закладається у сучасні колірні палітри. Йдеться не просто про поєднання, а про палітри з технікою нанесення.

Наприклад, «Антична акварель», специфічного оформлення, домагаються поєднанням кольорів з палітр, згаданих вище, а також специфічної техніки нанесення. Вони є джерелом незліченних варіацій відтінків та емоцій.

Якщо яскраві відтінки занурюють у світ квітів, то «Антична акварель» більше до сизої пишності океану. Техніка розроблена дизайнерами Caparol, за її допомогою можна створювати унікальні інтер’єри.

Рекомендовані матеріали для нанесення

Будь-які колірні фантазії та ідеї мають бути відповідним чином реалізовані. Це робиться на основі сучасних лакофарбових матеріалів, представлених у списку. Цим списком не обмежуються можливості, але підбір матеріалів демонструє сучасний погляд на обробку та модні тенденції у технологіях ЛФМ.

Запропоновані продукти зазвичай вирішують проблему ремонту: від вимог до алергенів, до відсутності смуг при частковому забарвленні та яскравих выдтінков. Наша компанія може запропонувати постачання даних фарб на вигідних умовах.

КУПИТИ

Indeko-Plus

Indeko-Plus представляє нове покоління інтер’єрних фарб, які прості у використанні, оскільки мають подвійну покриваність. Крім того, вони ще підходять алергікам і повністю безпечні, тому що не виділяють ЛОС.

Фарба не містить розчинників, пластифікаторів, консервантів. Матеріал сприяє створенню в кімнаті оптимального мікроклімату у приміщенні.

Останнім часом фарба вважається ідеальним вибором, коли йдеться про створення преміальних покриттів із високим рівнем безпеки.

Крім цього, матеріал забезпечує особливі колірні характеристики та дозволяє досягти таких ефектів, як сяючий білий або тонований з делікатними відтінками. Склад відрізняється максимальною продуктивністю та малою витратою.

Купити

CapaSilan

Фарба на основі силіконових смол використовується тоді, коли потрібно пофарбувати великі площини без плям та смуг у світлі відтінки. Особливо це важливо при самостійному ремонті, коли CapaSilan є оптимальним вибором.

Інтер’єрний матеріал дозволяє оформляти поверхні без стиків фарбування навіть при перервах у роботі або при поганому освітленні. Він допомагає отримати бездоганні та елегантні матові поверхні. Це реалізовано за рахунок збільшеного продуктивного часу, протягом якого можна працювати з барвистим складом, та спеціальної формули.

CapaSilan – це ваша гарантія того, що будуть відсутні будь-які сліди нанесення, а поверхня буде ідеально рівною, матовою, з високим ступенем білизни. Її також використовують як перший шар перед нанесенням тонованих складів для досягнення кращого ефекту.

Купити

PremiumColor

Фарба PremiumColor використовується тоді, коли потрібно досягти максимально яскравого відтінку, причому отриманий результат просто вражає. Вона відрізняється від звичайних інтер’єрних фарб і є незамінним продуктом для модного оформлення стін у яскраві та глибокі відтінки. Ця особливість пов’язана з особливою рецептурою на основі синтетичних наповнювачів.

Крім цього, PremiumColor пропонує виключно зносостійкі покриття, навіть на стінах з дуже яскравими відтінками. Матеріал армований вуглецевим волокном, що надає йому особливих властивостей. Також PremiumColor стійкий до «ефекту листа», який раніше був неминучим для матових поверхонь.

PremiumColor забезпечує стійкість покриття до різних антисептиків. Фарба не містить розчинників та характеризується мінімальним входженням емісій.

Купити

PremiumClean

Фарба PremiumClean є професійним рішенням для гарантованого отримання стійких до подряпин, стійких до забруднення інтер’єрних покриттів для стін і стель. Цей матеріал також використовується у приміщеннях з вищими гігієнічними вимогами.

PremiumClean – це ультрасучасна фарба преміального класу, яка дає можливість отримати модний дизайн з мінімальними клопотами, одночасно підтримуючи чистоту поверхонь протягом тривалого часу. Принцип очищення заснований на спеціальній формулі підібраної комбінації сполучної фракції та наповнювача.

Histolith Innenkalk

Фарба Histolith Innenkalk розроблена насамперед для якісної реставрації та збереження історичних будинків та будівель. Проста і досить економна фарба виготовляється на вапняній основі та забезпечує автентичне покриття з високими сполучними та адгезійними якостями з підкладкою.

Крім вапна в неї входять високоякісні пігменти, що забезпечують їй насичений матовий і рівномірний тон з високим ступенем білизни, що підкреслює її мінеральне походження. Її використовують для фарбування старих мінеральних штукатурок та шарів фарб. Висока здатність до сорбції та поглинання вологи, паропроникність забезпечують особливо хороший мікроклімат у приміщеннях історичних будівель та приватних будинках старої споруди.

Histolith Innenkalk може тонуватися масою за допомогою пігментів Calcino Color і поставлятися із заводу у вибраному відтінку.

Купити

Sylitol Bio-Innenfarbe

Інтер’єрна фарба на силікатній основі не містить консервантів та розчинників, є екологічно чистою, практично без викидів ЛОС та майже не пахне. Sylitol Bio-Innenfarbe використовується для оформлення приміщень дитячих садків, шкіл, громадських зон, а також дитячих та кімнат алергіків.

Sylitol Bio-Innenfarbe зменшує ризик появи та розповсюдження цвілі та грибків і є високодифузійним складом, що покращує стандартні вимоги до паропроникності.

Фарба при нанесенні утворює гарне природно-біле матове покриття із природним зовнішнім виглядом. Крім білого та брудно-білого кольору з її допомогою можна фарбувати покриття у безліч відтінків, що отримуються за допомогою колорантів Histolith Volltonfarben.