Утеплення фасаду
Утеплення фасаду

Міцне утеплення фасаду для будівель і каркасних будинків з гарантією 30 років.

Полегшені технології будівництва на увазі і деякі проблеми з міцністю фасадного облицювання. Зовнішнє утеплення фасаду Caparol дозволяє домогтися поверхні, стійкої до механічних і атмосферних пошкоджень, при збереженні легкості облицювальної і, в цілому, будівельної конструкції.

Capatect – фірмова система для утеплення фасаду з Німеччини.

Компанія пропонує споживачам три технологічних рішення в рамках серії Capatect. Кожен з варіантів дозволяє якісно утеплити фасад, але має свої особливості і гідності. Серія Standart за вартістю відповідає традиційній зовнішньої теплоізоляції, але перевершує її по теплозберігаючих і міцності якостям.

Фасадне утеплення від Капарол – це унікальна повнофункціональна технологія утеплення, що дозволяє вирішити завдання енергозбереження на рівні концепції з дотриманням строгих будівельних вимог до якості конструкції.

Основною перевагою всіх варіантів технології утеплення серії Capatect є тривала експлуатація – виробник гарантує, що протягом 25 років не буде потрібно ремонт навісної конструкції. При використанні фасадних покриттів Caparol зовнішнє облицювання і фарбування із застосуванням нано-кварцових будівельних сумішей та ЛФМ зберігає свій зовнішній вигляд протягом 25-30 років.

Системи і характеристики утеплення фасадів від Капарол-Дніпро.

Capatect Standard.

Capatect Standard – пропонується в двох варіантах Standard A і Standard B, має на увазі використання гідрофобних теплоізоляційних плит Capatect MW-Fassadamnplatte для Standard A (товщина від 20 мм до 200 мм) з мінеральної вати з поліпшеною міцністю на відрив – повністю виключається старіння і гниття, характерне для інших продуктів цього класу.

Споживач може вибрати традиційні EPS-плити (пінопласт) EPS-Fassadendämmplatte 600 з поліпшеними теплоізоляційними і міцності. Поверхневий шар плит армується і покривається рекомендованої фасадною штукатуркою «короїд», «баранчик» Capatect Mineral Fassadenputz для Standard A або акрилової Capatect Acryl Fassadenputz для Standard B. Як фарби для фасаду пропонуються силікатні і силіконові склади, а також нано-кварцова самоочищається фарба з маркуванням NQG.

Capatect Standart  являє собою базову систему утеплення фасадів, в якості утеплювача в якій використовується кам’яна вата або пінопласт. Обидва варіанти є покращеною версією традиційного утеплення, пропонованої в бюджетному сегменті. Капарол пропонує комплексну технологію, що забезпечує гарантований результат.

Capatect Classic.

Capatect Classic – сама раціональна система утеплення з різноманітним фасадним оформленням, яка показала свою ефективність протягом 50 років застосування в Німеччині. Ця технологія утеплення передбачає застосування негниючих мінеральних плит MW- Fassadendämmplatte 100 мм (для каркасних будинків можна використовувати плити до 200 мм) або поліпшених пінополістирольних плит з комбінованого сировини Capatect-PS-Fassadendämplatte 600 </strong >.

Як облицювання пропонується міцна штукатурка на цементно-вапняній основі Capatect Mineral-Leichtputz для будь-яких декоративних ефектів і облицювання «під цеглу», «під камінь», а також водонепроникна силікатна фарба.

Capatect Carbon відрізняється не тільки гібридним утеплювачем, теплопровідність якого зменшена за рахунок інтегрування графіту, а й ударопрочной, стійкої до забруднень і розтріскування облицюванням. Це ідеальний варіант для вимогливих клієнтів.

Capatect Carbon.

Capatect Carbon – це преміальна система утеплення фасадів, що відрізняється підвищеною стійкістю до ударів, що виконується з негорючих і важкозаймистих матеріалів, відповідно, добре підходить для облицювання каркасних будинків.

Утеплення фасадів за системою Capatect Carbon здійснюється за допомогою оригінальних мінеральних плит MW Fassadendämmplatte 100 мм або поліпшеного комбінованого матеріалу Capatect Dalmatherm 034 (0,034 Вт / (м * К) . Для зовнішнього облицювання рекомендована інноваційна нано-кварцова фасадна штукатурка TermoSan Fassadenputz NQG з подальшим забарвленням аналогічними ЛФМ з гарантованим терміном експлуатації до 30 років.

Технологія відповідає вимогам ЄС з енергозбереження.

Компанія Caparol розвиває напрямок утеплення фасадів з 1957 року. Сьогодні у кожного споживача України є можливість придбати енергозберігаючу технологію, повністю виправдала себе не практиці з гарантованими теплосберегающими характеристиками. Виробник пропонує адаптовані до бюджету варіанти монтажу навісних конструкцій. Capatect Carbon має підвищену механічну міцність і може використовуватися для облицювання висотних будівель і споруд.