Стартові оздоблювальні матеріали
Стартові оздоблювальні матеріали

Стартові оздоблювальні матеріали: стартова штукатурка і обробка.

Для стартовою обробки прийнято застосовувати такі оздоблювальні матеріали як грунти, шпаклівки та штукатурки. Продукція Caparol відрізняється не тільки продуманим підходом, що дозволяє поліпшити якість будівельно-оздоблювальних робіт, скоротивши трудомісткість, але, і представлена ​​унікальними продуктами.
Німецький концерн DAW на базі свого виробництва «Капарол-Дніпро» виробляє весь асортимент засобів для сучасного оздоблення. Представлені грунти, стартова штукатурка для інтер’єру і штукатурки і «тонкої» фінішної шпаклівки для фасадів.

Для сучасних оздоблювальних матеріалів використовується предметний підхід, спрямований на те, щоб зробити не просто обробку стін, а виконати її максимально якісно, ​​отримуючи покриття з максимальною довговічністю. Запропонована продукція підходить для внутрішніх та оздоблювальних робіт і підбирається в залежності від завдань і умов нанесення.

Грунтовки.

У залежності від цілей можна придбати грунти:

 • ґрунтовки прозорі водоразбовні;
 • ґрунтовки прозорі водоразбовні на розчиннику;
 • ґрунтувальні Пігментується водоразбовні фарби;
 • ґрунтувальні ізолюючі Пігментується водоразбовні фарби;
 • ґрунтувальні Пігментується фарби на основі розчинника;
 • мікробіоцідний розчини для обробки ділянок, уражених цвіллю.

Інтер’єрні шпаклівки.

Стартова внутрішнє оздоблення в Капарол представлена ​​всього двома готовими до використання сумішами. Шпаклівки Glättspachtel і Akkordspachtel fein / mittel не так популярні на будівельному ринку через наявність більш дешевих продуктів. Проте, це кращі варіанти обробки стартовою штукатуркою, пропонуючи майстрам два види стартовою суміші різної фракції.

Glättspachtel використовується для штукатурення бетону і цегли і придатна до фарбування без грунтування. Це підходяща стартова штукатурка для всіх випадків життя. Akkordspachtel використовується для ремонту та шпаклівки всіх видів поверхонь, а також фактури стін.

Для нанесення декоративного покриття поверх зазначених складів застосовуються рекомендовані матеріали для зниження всмоктуючої здатності покриття. У порівнянні з популярними силіконовими, акриловими шпаклівками Akkordspachtel відрізняється виготовленням з високоякісної дисперсії. Виробник рекомендує відповідні продукти-компаньйони, щоб отримати кращий результат нанесення.

Фасадні шпаклівки бувають різні.

Шпаклівки для фасадів представлені трьома продуктами:

 • Caparol Fassaden-Feinspachtel для фінішної обробки еластичне шпаклювання;
 • суха суміш Capalith Fassaden-Feinspachtel P , витягує на «нуль», для випадків, коли потрібна хороша адгезія з підкладкою і ідеально гладка поверхня (наприклад, для декоративних покриттів);
 • Duparol Fassaden-Spachtel TB для фінішного шпаклювання з товщиною шару до 3 мм.

Продукція виконана на основі синтетичних смол і синтетичних дисперсій високої якості.

Фасадні штукатурки.

Кожна серія оздоблювальних матеріалів представлена ​​3-4 основними продуктами, щоб споживачеві було простіше вибрати необхідний варіант шпатлевочной і штукатурної суміші, враховуючи фізико-хімічні особливості. Наприклад, Capatect Leichtgrundputz 170 призначена для відповідальних внутрішніх і зовнішніх робіт. Цей вид мінеральної суміші може бути більш вигідним, ніж інші аналоги.

Суміш в полимеризованной вигляді добре паропроницаема, має низьку теплопровідність. Вона містить добавки, цемент і вапно. Дуже добре підходить для індивідуальних будинків, в роботі виявиться краще звичайної цементно-вапняної штукатурки і забезпечить хороший гідроізолірующій шар, стійкий до розтріскування.

Штукатурки для фасадів представлені різноманітним пропозицією. Доступна продукція, виконана на всіх видах основ, включаючи:

 • силіконові;
 • силікатні;
 • дисперсійні;
 • мінеральні;
 • мозаїчні.

Продукти можуть бути використані для внутрішньої і зовнішньої обробки, деякі з них не вимагають інших лакофарбових покриттів. Особливо ця серія підходить для індивідуальних будинків, забезпечуючи надійний захист від вологи житлові та офісні приміщення на першому поверсі.

Мозаїчні штукатурки – це фінішні оздоблювальні матеріали, які не вимагають додаткового покриття. Вони виконуються з мінеральних компонентів з кольоровими гранулами з кварцового піску в поєднанні зі сполучною синтетичної дисперсією (акрилової, силіконової, полімерної).

Ця штукатурка також може використовуватися для внутрішніх робіт в торгових центрах, офісах і житлових приміщеннях (наприклад, в спортзалах), витримуючи значну механічну навантаження і забезпечуючи хорошу водонепроникність. Особливо красиво вона виглядає на фасадах, надаючи можливості майстрам для креативного підходу.

Капарол пропонує свої авторські підходи до проведення опоряджувальних робіт. Продукція відрізняється використанням високоякісних компонентів, що не поширених на ринку. Вона коштує трохи дорожче, але ця різниця незначна і повністю виправдана.