Реставрація будинків і квартир
Реставрація будинків і квартир

Реставрація будинків і квартир з серією Histolith

Реновація вторинного житлового фонду нерідко вимагає капітального ремонту і реставрації. У цьому випадку вдається уникнути неприємних наслідків проживання в старих будівлях, що піддаються усадці, які страждають від ураження грибками і вологості. Компанія Caparol для вирішення завдань реставрації розробила цілу серію, що включає будівельні суміші, оздоблювальні матеріали та декоративні покриття для цих цілей. Ця серія призначена для більш широкого застосування – реконструкції та реставрації історичних будівель. Вона рекомендується, якщо проводиться і реставрація будинків і квартир.

Крім відновлення історичних будівель з використанням автентичних матеріалів, коли проводиться реставрація будинків і квартир, власники часто стикаються зі схожими проблемами. Саме в їх рішенні також може допомогти серія Histolith.

Серія Histolith – великий асортимент продукції для складних ремонтів

Декоративне напрямок представлено переважно лессировками і паркетними лаками, також затребуваними у покупців. Пігментовані склади допомагають домагатися ефекту старіння, в тому числі, що складається в зміні кольору волокон деревини (Серені). Запропоновані ЛФМ можуть використовуватися для декоративного оздоблення деревини, для цього запропоновані фарби для дерева «під метал». Histolith – це вражає своєю повнотою і комплексним підходом серія для реставрації історичних будівель і пам’ятників архітектури. Компанія Капарол постаралася вирішити проблеми реновації на рівні концепції. Серія не тільки розрахована на вирішення проблемних моментів, пов’язаних з природним руйнуванням будівель і підтримки стану з використанням автентичних матеріалів. Histolith пропонує споживачам оригінальні склади, фактури і кольору для фасадної і внутрішньої обробки.

Продукти серії Histolith:

  • фасадні покриття;
  • інтер’єрні покриття;
  • трас-санирующие покриття;
  • структурні штукатурки;
  • спеціальні матеріали.

Сануючі штукатурки для мокрої кладки

Наприклад, сануюча система Histolith® Trass-Sanierputzsystem може наноситися по вологій кладці з вираженим виділенням солей. Це характерно для стін, які не було в достатній мірі захищені покрівлею. Запропонований матеріал дозволяє не чекати теплої пори року для досягнення якісного нанесення звичайної штукатурки.

Варто зазначити, що ця суміш не придатна для фундаментів або стін, що контактують з землею і водою. Іншим прикладом є грунтувальна штукатурка Histolith Trass-Porengrundputz, вбирає солі і використовувана для вирівнювання поверхонь. Вона також стане ефективним ремонтним складом, що не вимагає знесення будівлі для досягнення задовільного ефекту ремонту.

Візок штукатурка

Histolith Trass-Kalkputz – це гідравлічна штукатурка, за допомогою якої можна зробити не тільки гидрофобную фасадну обробку, але і виконати оформлення саун і ванних кімнат в східному стилі вже в житлових приміщеннях. Така реставрація будинків і квартир може придбати авторські акценти, не характерні для звичайних інтер’єрів.

Вапняні фарби і склади

Особливого коментарю заслуговують вапняні фарби Histolith Fassadenkalk з додаванням льняної олії. Крім реставрації історичних пам’яток архітектури, покритих штукатурками, багатими вапном, дана фарба може знайти застосування в різних сферах, пов’язаних з екологічним будівництвом. Наприклад, для фарбування саманних будинків з високим ступенем естетичності і зносостійкості. Histolith Fassadenkalk може бути колерована за запитом клієнта на заводі «Caparol-Dnepr».

Histolith Innenkalk – це схожий продукт для внутрішніх робіт, відповідний для фарбування глиняних стін без необхідності використання цементно-вапняних складів. У свою чергу, Histolith Innenkalk в поєднанні зі шпаклівкою Histolith Kalkschlämme та Histolith ® Schlämmquarz ідеально підходять для ремонту старих мінеральних покриттів, багатих вапном, з корекцією усадочних тріщин.

Декоративне оздоблення

Декоративна серія Histolith представлена ​​не тільки декорами, а й супутніми продуктами для досягнення високої якості ремонту у свідомо складних умовах. Наприклад, спеціальним складом грунтовки матеріалом Histolith Innengrund , який використовується перед внутрішнім фарбуванням. Цей склад може кольорувати напівтоновими відтінками.

Інший варіант фарбування – це фарби-грунти Histolith Lasurgrund (кварц-грунти), вони зазвичай використовуються для нанесення під декоративні покриття і покриття блакиті. Також запропоновані склади з максимальною паропроникністю, що має особливе значення для пам’ятників архітектури.

Декоративні силікатні штукатурки можуть використовуватися для формування барельєфів або структур. По суті, це моделюють маси для створення авторської декоративного оздоблення. Основним якістю є висихання без тріщин.

Серія представляє кілька видів автентичних декоративних штукатурок, що ідеально підходять до романського і класичного стилю в інтер’єрах і інших сучасних інтерпретаціях.

Реставрація будинків і квартир з використанням цих матеріалів може бути виконана на найвищому рівні зі збереженням автентичних будівельних і декоративних елементів. Histolith також підходить для ремонту саманних будинків і старих російських садиб.

Для реставрації дерев’яних будинків призначена інша серія. Capadur допоможе сучасно оформити і відреставрувати дерев’яні меблі, підлоги, паркет, внутрішню і зовнішню облицювання дерев’яних будинків.