Модні палітри ЛФМ
Модні палітри ЛФМ

Модні палітри ЛФМ Капарол

На сьогоднішній день в Україні працює два заводи Caparol, які виробляють повний асортимент лакофарбової продукції DAW SE, доступний в Німеччині. На нашому сайті ви можете замовити колеровку фарб і шпаклівок відповідно до трендовими тенденціями або власним дизайнерським проектом на заводі «Капарол-Дніпро». Концерн пропонує свої модні палітри щороку, відтінки для яких підбирають досвідчені дизайнери.

Замовити колеровку фарби по модною палітрі

При виборі відповідного продукту в нашому каталозі зверніть увагу на його колір і можливості колеровки. Після цього буде потрібно вибрати відповідну забарвлення по віялу.

Замовити індивідуальну колеровку ЛФМ, штукатурок і шпаклівок можна для мінімальної партії загальним обсягом 100 л. Роботи будуть виконані на заводі «Капарол-Дніпро», а продукція доставлена ​​за адресою замовника за рахунок постачальника.

Покупці можуть придбати віяла кольорів або ж скористатися робочими матеріалами в Інтернет, перевіривши кольору під час особистого візиту в одному з наших виставкових центрів в Дніпрі.

Модні палітри 2017 року

У 2017 році на виставці «BAU 2017» в Мюнхені була представлена ​​модна палітра, не втрачає своєї актуальності по сьогоднішній день. Йдеться про природні пастельних і земляних тонах, які добре вписуються в будь-яке оточення. Палітри побудовані на пастельній основі, але включають ефектні кольорові акценти, що роблять інтер’єр і екстер’єр більш емоційно радісним і приємним. При цьому на базі цих відтінків можна побудувати дивно заспокійливі інтер’єри.

Споживачі можуть вибрати з 28 гармонійних і добре поєднуються між собою квітів Caparol UNIKAT . Серед модних відтінків теракотовий, який поєднують з прохолодними тонами, але без теплих цегляно-земляних відтінків, які були у всіх модних палітрах протягом декількох років.

Модні палітри ЛФМ
Модні палітри ЛФМ
Модні палітри ЛФМ
Модні палітри ЛФМ

Модна палітра 2018 року

У 2018 році був популярний трав’янисто-зелений. Він залишається актуальним для любителів еко-інтер’єрів. До переваг модних тонів 2018 року можна віднести дивовижне відчуття простору у всіх житлових і офісних приміщеннях, власники яких скористалися напрацюваннями від Caparol.

У палітрі також присутні сині тони, але вони вже менш актуальні. Дуже популярні приглушені лілові і рожеві кольори, вони надають «активним» інтер’єрах спокій і внутрішньої тиші.

Модні палітри ЛФМ
Модні палітри ЛФМ
Модні палітри ЛФМ
Модні палітри ЛФМ

Палітра 2019 року

У 2019 року в модних колекціях ЛФМ переважав сорбетовий червоний. Особливо добре він виглядає на фасадах, надаючи їм акценти північного скандинавського стилю, що славиться своїми оригінальними червоними будиночками. Ще один тренд 2019 року – це колір 3D Grenadin 130 , але це тільки модна домінанта.

Кожне поєднання допомагає безпомилково створювати виграшні інтер’єри та екстер’єри з гармонійним «внутрішнім» простором.

У 2019 дизайнери Капарол приготували три палітри:

  • теплі тони на основі сорбетового червоного;
  • пасивний холодний синьо-зелений спектр з провідними відтінками бузку, м’яти і абрикоса;
  • ніжна контрастна гама з м’якими помаранчевими, рожевими і блакитними тонами.

Модні палітри ЛФМ
Модні палітри ЛФМ
Модні палітри ЛФМ