лакофарбові матеріали Caparol

лакофарбові матеріали Caparol

Лакофарбові матеріали Caparol: тільки інноваційні системи

 

 

 

 

Caparol є найбільшим виробником лакофарбової промисловості Німеччини в сфері випуску декоративних фарб. Кожен німець знає логотип з різнобарвним слоном і асоціює його з високоякісними фарбами, штукатурками, лаками, блакиті, теплоізоляційними та акустичними системами, які можуть знадобитися під час ремонту. У Німеччині лакофарбові матеріали бренду доступні більш ніж у 300 торговельних партнерів.

Початок історії бренду починається в 1928 році з розробки Робертом Мурьянов водоемульсійною сполучною рідини, в яку можна додавати різні компоненти ЛФМ. Перша водоемульсійна фарба була універсальною і призначалася для художників, які могли в неї додавати пігменти і наповнювачі.

Назвою фарби стала складова абревіатура з перших букв її складових: казеїну, парафіну і оліфи. Сьогодні Caparol також зберігає позиції виробника інноваційних лакофарбових матеріалів найвищої якості. Не так давно інноваційними вважалися фарби на основі поліуретанових лаках і синтетичних смолах, сьогодні інновації в ЛФМ пішли далеко вперед.

Довговічні нанокварцевие лакофарбові матеріали

Компанія Caparol створила лакофарбові матеріали на основі тривимірного нанокварцевого матеріалу, що створює своєрідну тривимірну гратчасту структуру, яка є альтернативою захисним плівкам. Технологія NQG відрізняється унікальними характеристиками.

Вона протистоїть ефекту гідро- і термопластичности, размягчающей шар штукатурки під час атмосферних опадів і сильної спеки. Тривимірний каркас створює самоочисну поверхню, яка потребує ремонту протягом 25-30 років, зберігає оригінальний колір пігментів. Лакофарбові матеріали з маркуванням NQG надійно захищають поверхні від ураження грибками і цвіллю. Особливо рекомендуються при ремонті старих будівель.

Повністю безпечна фарба Indeko-plus

Повністю безпечна фарба Indeko-plus для дитячих, спалень, медичних установ і всіх, хто цінує безпечне якість. Дане лакофарбове покриття відноситься до преміальних фарбам з мінімальним рівнем викидів, що не містить розчинників. Поряд з цими якостями вона володіє унікальною покриваністю, непрозорістю і ідеальної плинністю. Це трендові властивості ЛКМ на водоемульсійною основі. Вони дозволяють суттєво економити на шарах покриття.

Лакофарбова продукція з відновлюваної сировини CapaGeo

CapaGeo являє собою новий клас фарб, при виготовленні яких вдалося відмовитися від диспергатора на нафтовій основі. Оскільки нафту – це невідновлювальне сировину, з цієї причини Caparol шукає замінники, які допоможуть перейти на новий рівень виробництва лакофарбових матеріалів.

Після тривалих наукових експериментів вдалося замінити нафтохімію на відновлювальна сировина без втрати декоративних властивостей. Нові фарби виготовлені на основі рослинних масел і біогазу. Біонафта отримують з органічних відходів, а біогаз – з перегнилих харчових відходів, у величезній кількості накопичується людською цивілізацією. В результаті вдається домогтися переробки значної частини міського сміття та знизити викиди парникових газів в атмосферу.

Серія CapaGeo об’єднує технологічні переваги лакофарбових матеріалів Caparol і не має шкідливого впливу на природне середовище протягом усього циклу виробництва і використання. Серія представлена ​​асортиментом алкідних лаків і алкідних емалей, що утворюють красиві захисні покриття. Якщо ви не хочете вибирати емалі, які утворюють плівку, придбайте паропроникні фарби NQG. Це на сьогоднішній день найпрогресивніші фасадні фарби серед всіх оздоблювальних матеріалів.