Як зробити оздоблення – квіткова ідея для забору та фасаду

Завжди у життя є місце радості та щастя, якщо наповнювати його відповідними емоціями. Пропонуємо вам зробити оздоблення «в квіточку», це чудова і проста у виконанні ідея для забору. Декор можна пофарбувати в різні відтінки або використовувати двокольорову гаму. Це цікавий варіант забору для заміського будинку, дачі, оздоблення стіни фасаду в саду та інших завдань, коли потрібно підійти до дизайну будинку нестандартно та ненудно.

Які матеріали використовуватиме оштукатурювання забору?

Для оштукатурювання використовуйте звичайний цементний розчин, при додаванні известки він стане стійким до вологи і буде менше руйнуватися. Найкраще працювати з пластичним розчином, який виходить при додаванні миючого засобу або господарського мила. Також ви можете додати клей ПВА, рідке скло або інший наповнювач. У виборі рецептури вам допоможе наша стаття Як зробити клей для плитки.

Такий вид штукатурки підійде для ненудного оздоблення фронтону покрівлі. Якщо ви вирішите його утеплити легкими плитами з XPS або спіненого стекла. Вони добре штукатуряться і оформляються за допомогою стандартного цементного розчину.

Інші ідеї для огорожі

Оформити паркан можна у класичному стилі. Для цих цілей можна використовувати обробку забірних прольотів барельєфом ліва, карнизами або квітковим візерунком. Ще один цікавий варіант – це кручені колони з кирпича. Вони підійдуть для будинків у стилі шале, а також для тих власників нерухомості, які не хочуть робити штукатурку для огорожі.

Зробіть шаблон

Шаблон для різання шару цементу, що застигає, краще виконувати з відповідного матеріалу. Це може бути твердий картон, шматок фанери. Шаблон можна зробити із залишків лінолеуму.

Роботи виконуються у дві кулі, перша куля – гладка. Інший наноситься поверх та підрізається у потрібну форму за допомогою підручних засобів. Потім зображення вручну затирається чистим цементом для міцності. Рекомендуємо використовувати ґрунтовку глибокого проникнення для хорошої адгезії шарів. Ви її можете зробити самостійно, ознайомившись із нашою статтею про склад ґрунтів.

Бажаємо вам будівельних успіхів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.