Ідеї ​​для забору своїми руками – паркан у класичному стилі

Класичним парканом в українських домовласників вважається огорожа зі стовпами та металопрофілем між ними. В окремих випадках можна зустріти масивні кам’яні паркани. Але якщо ви вирішили себе убезпечити по-дорослому, пропонуємо вам класичні ідеї для забору своїми руками. У майстер-класі продемонстровано процес виготовлення оздоблення. Воно може відрізнятись. Загальною рисою вважаються стовпи паркану, які мають оздоблення грецького ордера, тобто досить строго виглядають.

Перевагою такого паркану є першокласний зовнішній вигляд, але не тільки. Для виготовлення обробки буде потрібно тільки цементний розчин з пластифікатором і силіконова фарба, яка довго підтримуватиме огородження чистим і привабливим.

Ідеї ​​для забору – паркан у класичному стилі

Дотримуйтесь вагових пропорцій

Класичний стиль славиться тим, що його надмірне використання передбачає отримання несмачного оздоблення. У класиці особливе значення має оздоблення, а пропорції, у яких співвідношеннях друг до друга складаються окремі елементи інтер’єру. Тому, вибираючи класичний стиль і рекомендовані ідеї для забору своїми руками, копіюйте вихідний приклад від початку до кінця, щоб не доводилося вимірювати пропорції і робити практично інженерні розрахунки.
Не забувайте, що в архітектурі головним співвідношенням є «золотий перетин».

Коли можна будувати паркан у класичному стилі

Якщо ви уникаєте зайвих декоративних елементів, то огорожа в класичному стилі підійде будь-якому домогосподарству. Основний принцип вибору тут наступного. Що всі наступні художні та архітектурні стилі так чи інакше спираються на класику. І строгий романський ордер із пілоном буде чудовим оформленням для стовпа огорожі.

Якщо ви не впевнені у своїх силах на вибір декоративних елементів, вибирайте строгий грецький стиль без надмірностей, доповнюючи його декоративними розетками. У цьому випадку практично немає можливості помилитися. Класичний паркан можна будувати для ультрасучасних та класичних будинків. Якщо за ним ховатиметься дерев’яний зруб, це буде виглядати не тільки допустимо, але й дуже цікаво, поєднуючи базові тенденції дерев’яного зодчества та класичної архітектури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.