Як утеплити багатоквартирний будинок – актуальні питання

Сьогодні ми порушуємо актуальне питання, як утеплити багатоквартирний будинок? Для цих цілей компанія Caparol пропонує серію Capatect у трьох версіях, що дозволяє досягти бажаного результату. Найоптимальнішою вважається Capatect Standard. Саме її рекомендують для багатоквартирних будинків. Все, що потрібно менеджеру для розрахунку – це сумарна площа стінок. Компанія пропонує утеплення «під ключ» та постачає всі необхідні матеріали.

Технологія утеплення майже типова – але дуже тепла та надійна

Capatect Standard передбачає використання мінеральної вати завтовшки 10 см і нанесення штукатурного шару з армуванням з подальшим фарбуванням. Декоративне оздоблення може бути різним. Можна придбати атмосферостійку силіконізовану, силіконову або армовану силікатну фарбу тривалої експлуатації.

Як утеплити багатоквартирний будинок c Capatect Standard
Як утеплити багатоквартирний будинок c Capatect Standard

Вибір фарби передбачає термін експлуатації. Незважаючи на те, що Capatect Standard не пропонує преміальних матеріалів, ми рекомендуємо придивитися до новітньої силікатної нанофарби. Термін експлуатації покриття становить 30 років без втрати яскравості відтінків. Це оптимальний варіант для багатоквартирного будинку.

Якщо бюджет обмежений, потрібно зупинятися на силіконовій фарбі. Вона має властивість самоочищення. Тому, задаючись питанням. Як утеплити багатоквартирний будинок, не ігноруйте питання вибору фарби для фарбування фасаду.

Дизайн будинку після утеплення – важливе питання

Більшість ОСББ ставляться до зміни дизайну будинку дуже пасивно. Керівництву комунальних служб це завдає зайвого клопоту. Але можна вибрати варіанти, що підходять по бюджету, просто продумавши дизайн заздалегідь.

Наша компанія пропонуємо вам кілька варіантів обробки багатоквартирних будинків, які можна запозичити для вашого проекту. На що треба звернути увагу:

  • По-перше, таке утеплення може мати на увазі і реконструкцію, включаючи виносні балкони та тераси з утепленням легким піностеклом.
  • По-друге, з компанією Caparol можна використовувати насичені темні відтінки, вони роблять будинок більш виразним.

Рекомендуємо придивитися до запропонованих варіантів проектів оздоблення багатоквартирних будинків, тому що з їх допомогою можна дати друге життя навіть найпримітнішому будинку. У нашій галереї ви можете подивитися, як утеплити багатоквартирний будинок.

[envira-gallery slug=”iak-uteplyty-bahatokvartyrnyi-budynok”]