Фарба для фасадів
Фарба для фасадів

 Фарба для фасадів з кварцовими тривимірними гратами.

Технологія нано-кварцовою решітки NQG (Nano-Quarz-Gitter Technologie) стала революційною розробкою у сфері захисту фасадів. Завдяки тривимірним властивостями утвореною нано-кварцовою решітки фасади, покриті цим складом, не вимагають очищення і поточного ремонту, зберігаючи первозданний вигляд протягом багатьох років.
Така фасадна фарба вигідна економічно і забезпечує вражаючі естетичні характеристики, що доповнюють якості мінеральних штукатурок. Це альтернатива складам на силіконових смолах. За допомогою NQG можна також домагатися глибоко матових покриттів.

Технологія NQG мінімізує ефекти гідро- і термопластичности (розм’якшення під впливом тепла і вологості), природно проявляються при експлуатації будівель. Застосування фарби на основі цієї технології від Caparol значно скорочує витрати на підтримку і ремонт фасаду, які потрібні при покритті стін фарбами на акрилових смолах. Приблизний термін експлуатації NQG-фарби становить 30 років. Причому протягом цього періоду покриття не втрачає своєї яскравості і привабливості зовнішньої обробки.

Технологія NQG і NQG3 – чисті фасади надовго.

NQG можна проводити забарвлення фасаду, покриваючи фактурну штукатурку або роблячи багатобарвну декоративне оздоблення. Нано-кварцовий каркас значно краще за водовідштовхувальним характеристиками вапняних фарб, також маючи непрямі мікробіоцідний властивості. Цементні штукатурки, покриття NQG-фарбою, стають довговічніше і міцніше.

Основні властивості фарби на основі NQG:

  • першокласна покриваність;
  • відмінна стійкість кольору;
  • чисті фасади;
  • тривалий захист фасадів від пошкоджень;
  • атмосферостойкость.

«Розумні» фасади – це завжди яскраві фасади.

«Розумними» фасадами прийнято називати зовнішню обробку будинків, стійку до забруднень і вигоряння кольору. До перелічених достоїнств NQG фарби можна додати стійкість колірного відтінку. Технологія виготовлення передбачає міцне зв’язування наночастинок силікату і матеріалом. В результаті виходить тривимірна структура сполучного каркаса фасадної фарби з нерозривно пов’язаними неорганічними пігментами. Що гарантує стійкість кольору протягом декількох десятиліть.

Caparol вже сьогодні може запропонувати вдосконалену технологію нано-кварцовою тривимірної решітки цієї інноваційної фасадної фарби.

Рішення проблеми термо- і гідропластічності за допомогою тривимірного кварцового каркаса дозволяє не тільки уникнути передчасної втрати міцності штукатурки, але і домогтися відсутності ефекту прилипання частинок бруду, суперечка і пилу. Природні забруднення на фасадах NQG скупчуються, але завдяки неміцному прилипання змиваються під час дощу.

Технологія NQG серед фахівців вважається ідеальним рішенням, якщо потрібно добитися виняткової зносостійкості і міцності фасадів. Її застосовують зазвичай в поєднанні з системою утеплення Capatect Carbon, особливо для багатоповерхових житлових і громадських будівель.