Фарба для дерева і металу
Фарба для дерева і металу
Фарба для дерева і металу

 Фарба для дерева і металу – Capadur.

Колекція виробника Caparol під назвою Capadur – це традиційно не тільки фарба для дерева і металу. Вона представлена ​​трьома досить великими категоріями продуктів: на розчиннику, на водній основі і ЛФМ для декоративного оформлення. До окремої категорії відноситься стійка емаль Capalac Aqua 2K PU-Lack , що пройшла складний тест з критичними навантаженнями. Ця фарба для дерева і металу забезпечує хороший захист і естетичний зовнішній вигляд в поєднанні з механічною міцністю покриття.

Фарба для дерева і металу не самодостатня, щоб домогтися відповідної якості нанесення і міцності потрібне використання супутніх матеріалів. Асортимент продукції трохи відрізняється в залежності від виду продукції, вірніше від використаного в рецептурі розчинника.

 Якими продуктами представлена ​​серія.

Декоративне напрямок представлено переважно лессировками і паркетними лаками, також затребуваними у покупців. Пігментовані склади допомагають домагатися ефекту старіння, в тому числі, що складається в зміні кольору волокон деревини (Серені). Запропоновані ЛФМ можуть використовуватися для декоративного оздоблення деревини, для цього запропоновані фарби для дерева «під метал».

Основна продукція серії Capadur:

  • грунтовка;
  • шпаклівка для дерева;
  • покриття для грунтовки і фінішної обробки;
  • фінішні покриття.

У продажу доступні прозорі захисні блакиті, їх часто використовують для покриття дерев’яного покрівельного подшива, забезпечуючи натуральний колір деревини і збереження її протягом тривалого терміну. Прозорі лаки для паркету дозволяють зберегти природний колір дерева, також забезпечивши його захист на рівні епоксидної або алкидной емалі.

Можливість використання фарби для дерева і металу на різній хімічній основі дозволяє підібрати для себе найбільш вдалий варіант матеріалу для фарбування.

В основному серія Capadur розробляється і використовується в будівництві дерев’яних будинків і обробці дерев’яних інтер’єрів з максимальним збереженням природної краси деревини. Вона добре опрацьовує художню текстуру цінних сортів модрини, сибірської ялини, дуба, палісандра, клена або кедра, дозволяючи досягти високого рівня преміальної обробки. Використовуючи кошти Capadur для дерев’яних будівель, власники таких будинків можуть не турбуватися про збереження деревини.

Для чого потрібна серія Capadur:

  • реставрації дерев’яних будинків;
  • захисної обробки фасаду дерев’яних будівель;
  • обробки дерев’яних інтер’єрів;
  • реставрації дерев’яних підлог;
  • покриття коркових підлог;
  • декоративно-захисного покриття паркету і ламінату.

Фарби для дерева Capadur є ідеальним вибором для реставрації пам’яток дерев’яного зодчества, старих будинків з дерева і старовинних меблів. З їх допомогою можна надати дорогий зовнішній вигляд старим, але добре збереженим полам.

Їх досить очистити від старого покриття, відшліфувати, закрити нерівності за допомогою шпаклівки і покрити прозорими фарбами для дерева. Особливо ця техніка виглядає на фактурної деревині, красу якої можна підкреслити за допомогою декоративних лессировок.
Своєчасне покриття дерев’яного виробу захисним складом сприятиме збереженню початкових розмірів і забезпечить збереження дерев’яних виробів і обробці.

 Що краще масло або засоби Capadur.

Лляна олія і захисна косметика для деревини Кападур продукту добре консервують деревні пори, зберігають зовнішню красу дерева і захищають від грибка і води.

В цьому відношенні потрібно підкреслити, що продукція і прозора фарба для дерева і металу від Caparol має спеціальний склад, ретельно досліджений і випробуваний на практиці. Capadur має збалансовану рецептуру і відрізняється кращими захисними властивостями, що забезпечують тривале збереження деревини в порівнянні з лляною олією. Якщо стоїть питання, якою фарбою фарбувати старий будинок, потрібно звернути увагу на засоби серії Capadur.

Паркетні лаки Capadur використовуються часто в якості захисного покриття дерев’яного підлогового настилу і ламінату.

При необхідності дерев’яні покриття можуть бути пофарбовані високоякісної поліуретанової емаллю Capacryl PU на основі акрилової дисперсії, стійкої до подряпин і механічних пошкоджень. Ця фарба для дерева буде вдалим вибором при виборі дерев’яних євровікон в білому кольорі або ж в якості фарби для старих дверей. Для фарбування радіаторів використовують Capacryl Heizkörperlack , щоб уникнути пожовтіння.