Для ремонту будівель і споруд
Для ремонту будівель і споруд
Для ремонту будівель і споруд

Матеріали для ремонту будівель і споруд

Сучасні будівлі вимагають відповідної обробки і утеплення, які відповідають високим вимогами міцності і атмосферостойкости. Досить мало лакофарбових матеріалів на будівельному ринку, які здатні витримувати тривалі навантаження і зберігати свій первинний зовнішній вигляд на фасадах. Такими якостями відрізняються фасадні штукатурки і фарби бренду Caparol, а також інші матеріали для ремонту будівель і споруд.

У поєднанні з унікальною системою утеплення Capatect, що забезпечує підвищену механічну міцність і широкі можливості сучасного оздоблення, Caparol є найпривабливішим брендом в Україні для обробки преміальної громадських будівель і споруд. Виробник пропонує полнокомплексние технології, що дозволяють розрахувати витрати девелоперам і будівельним організаціям на проведення ремонту фасадів висотних будівель.

Якими продуктами представлена ​​серія

Що нового пропонує Caparol :

  • кілька варіантів системи утеплення з різними бюджетами;
  • лакофарбові матеріали, які вирішують актуальні завдання ремонту;
  • інноваційні технології для фасадів.

Найважливіше, що при використанні продукції Caparol, фасади висотних будівель збережуть свій первозданний зовнішній вигляд протягом не менше 3-х десятиліть. Ці матеріали для ремонту відрізняються добре продуманими характеристиками і інноваційним якістю.

Інноваційні новинки

Мохової фасад

До новинок, які тільки проходять тестування, відноситься моховий фасад, призначений для мегаполісів. Мох відрізняється дивовижними властивостями, він фільтрує мелкодисперсную міську пил, що завдає особливо сильної шкоди здоров’ю.

З фасадами з моху Caparol вже незабаром вдасться домогтися очищення повітря в великих містах і поліпшити екологічну обстановку. Це матеріали для ремонту фасадів нового покоління, які стануть доступні в майбутньому, але вже сьогодні є можливість поліпшити своє екологічне оточення.

Caparol незабаром планує стати лідером в області екологічних будівельних матеріалів для ремонту будівель і споруд, які не втратять своєї функціональної ефективності.

Конопляний утеплювач

Крім традиційного утеплення Capatect компанія пропонує конопляні мати підвищеної міцності для утеплення фасадів і дахів. Capatect System Natur + – це новинка, вже сьогодні доступна у продажу. З її допомогою можна утеплити традиційний самановий будинок, не жертвуючи екологічної складової житла.

За оцінками фахівців, українці повинні оцінити технологію Capatect System Natur + , яка допоможе їм розвивати технологію традиційного будівництва з глини, яка не поступається по комфорту і обробці сучасних будівель.