сухі будівельні суміші
Придбати Капарол у Дніпрі
Придбати Капарол у Дніпрі

Для інтер’єрів: сухі будівельні суміші та готові склади

Будівельно-оздоблювальні матеріали для ремонту інтер’єрів представлені у Caparol декількома серіями. Зазвичай мова йде про сухих сумішах для грубої облицювання, монтажних сумішах для плитки, цементних складах з вапном для вторинки і декоративній обробці.
Сухі будівельні суміші представлені досить широким асортиментом і мають доступну ціну, але Caparol є європейським лідером і активним розробником дисперсій на штучних смолах. З цієї причини готові дисперсійні склади пропонуються більше. Caparol менше спеціалізується на продажу сухих сумішей, але вони є в асортименті.

Асортимент продукції

Для обробки приміщень пропонуються:

 • ефективні грунтовки на основі дисперсій;
 • стартові штукатурки;
 • цементні стяжки;
 • монтажні суміші;
 • весь спектр декоративних оздоблювальних матеріалів;
 • ЛФМ для фінішних робіт.

При покупці продукції враховуйте, що ремонтні роботи в Німеччині виконуються по кілька іншим алгоритмом, який можна описати наступними етапами:

 • легкі бетони і відносно рівні цегляні стіни покриваються стартовими шпаклівками, поверх яких наносяться декоративні штукатурки або фарби;
 • значні проблеми з нерівністю стін виправляти сухими будівельними сумішами, а за допомогою гіпсокартонних плит, які шпатлюют дисперсионной сумішшю;
 • при наявності вогкості і інших проблем зі стінами використовуються відповідні універсальні фасадні штукатурки, деякі з них не вимагають фінішного покриття;
 • при ремонті старих будівель, використовується спеціальна серія для реставрації приміщень, її використання значно скорочує трудомісткість робіт.

Сухі будівельні суміші для стартового ремонту

До особливостей сухих будівельних сумішей для стартового ремонту можна віднести їх універсальність. Вони можуть грати роль фінішних покриттів, що вимагають мінімального декору блакиті або фарбування. До особливостей цих матеріалів відноситься комплексний підхід до санації стін. Використовуючи їх для ремонту інтер’єрів, можна не турбуватися про вогкості і грибку.

Стартові і фінішні штукатурки для внутрішньої і фасадної обробки

Універсальні сухі будівельні суміші представлені в декількох типах, з їх допомогою виконують капітальні штукатурні роботи:

 • силіконові – ідеально підходять для вторинного житлового фонду і допомагають впоратися з тріщинами, вологістю, легко очищаються миючими засобами. Наносяться безпосередньо на бетон і цегла;
 • силікатні – володіють високою гідрофобністю, рекомендовані для вологих приміщень, мають несучу здатність і високу адгезію до старих штукатурних покриттів. Виготовлені на основі акрилової дисперсії;
 • мінеральні суміші – це невмируща класика, адаптована фахівцями Caparol до оштукатурення пористого цегли, легкого бетону, керамзиту і пемзи. & Nbsp; Вони володіють теплоізоляційними властивостями, які не поступаються гіпсовій штукатурці. Сухі суміші в основному засновані на цементно-вапняних складах, що дозволяють швидко і ефективно санувати стіни і робити красиві декоративні покриття;
 • мозаїчна штукатурка – ідеально підходить для офісних приміщень, містить кольорові гранули і не вимагає додаткового покриття.

Перераховані продукти можна використовувати з фінішної фарбуванням і без неї. Також запропоновані готові штукатурки для внутрішніх робіт. Це вже не сухі будівельні суміші, а повністю підготовлені до використання склади. Пастоподібні шпаклівки можуть наноситися будь-яким інструментом, в тому числі, використовуватися в якості моделює маси.

Шпаклівки по бетону для інтер’єру

Інтер’єрні шпаклівки Caparol відрізняються хорошою покривістістю, можуть наноситися прямо на бетон для вирівнювання поверхні без стартового шару, закладення тріщин. Вони відрізняються екологічно чистим складом і слабким запахом.

Еластичність, приємна у використанні пов’язана з виробництвом продукції з високоякісних синтетичних полімерних дисперсій. Може розлучатися водою до необхідної консистенції, а також наноситися на плити гіпсокартону.

Фактично Caparol не пропонує традиційні гіпсові штукатурки, а тільки високоякісну альтернативу на дисперсионной основі.

Це склади, які не поступаються, а значно перевершують Acryl-Putz і інші подібні марки. Caparol в своїй концепції пропонує поліпшені технології ремонту в порівнянні з наявними на будівельному ринку в Україні.

Декоративні покриття

Спеціальні продукти для декоративного покриття представлені серією Capadecor. З її допомогою можна зробити штукатурку «під камінь», що імітує венеціанську штукатурку, глибоко-матовий мокрий шовк, звичайний & nbsp; шовк і інші популярні фактури.

Якщо ви хочете зробити грубу обробку під цеглу, використовуйте сухі будівельні суміші або стартові шпаклівки, які відмінно себе ведуть як моделює маси.

Для преміального ремонту та дитячих Indeko-plus

Фарба Indeko-plus відповідає внутрішньому унікальному стандарту Caparol. Перш за все, вона абсолютно безпечна і не містить розчинників, практично не має запаху, не має шкідливого впливу на навколишнє середовище.

Ця фарба виготовлена ​​з синтетичних дисперсій високої якості, в розробці яких Caparol завжди займала пріоритетні позиції. Фактично компанія винайшла цей вид матеріалів і продовжує їх удосконалювати.

У продажу зараз можна придбати оновлену фарбу Indeko-plus. Вона не тільки безпечна, але й має властивість подвійної покриваності. Для фарбування потрібно всього один шар. Дисперсія моментально висихає, нею можна фарбувати стіни навіть у присутності новонародженої дитини, не доставляючи шкідливого дискомфорту.

Indeko-plus рекомендується:

 • для дитячих кімнат і установ;
 • офісів для проведення косметичного ремонту в режимі «нон-стоп»;
 • в медичних установах і особливо в хірургічних і маніпуляційних кабінетах.

Всі фарби Caparol мають більш тривалий термін експлуатації, ніж аналогічні продукти на ринку будівельних матеріалів.

Крім Indeko-plus представлені більш широко представлені фарби Caparol, вони відрізняються відмінною покривістістю, яскравими і унікальними квітами, зробленими за індивідуальним замовленням, і низькою витратою.