Декоративні покриття

CapaDecor Antik Lasur

Декоративні покриття

CapaDecor Arma Reno

Декоративні покриття

CapaDecor Arte Lasur

Декоративна штукатурка і структурні покриття

Декоративні покриття в
оформленні інтер’єрів не втрачають своєї актуальності. Вони можуть виконуватися поряд
способів: за допомогою фактурних валиків, фактурних і рельєфних малюнків. серед
різновидів декоративного оздоблення варто виділити покриття, що імітують
натуральні матеріали. Це можуть бути тканини, шкіра, дерево або метал. декоративні штукатурки і фарби CapaDecor відображають сучасні погляди архітекторів і дизайнерів на обробку інтер’єрів.

В одних випадках для створення автентичного покриття використовують мінеральну крихту з доломіту, мармуру, подрібнену до дрібної фракції білу або кольорову глину. Caparol спеціалізується на виготовленні ексклюзивної декоративної штукатурки, ідентично відтворює античний натуральний камінь, мармур і благородні тканини. Це по-справжньому ексклюзивні покриття, які прикрасять ваш будинок.

Декоративні штукатурки і фарби Capadecor

До особливостей серії відносять і те, що це в основному силіконові штукатурки, стійкі до растрескі-ванию і забруднень. Це топові продукти заводу «Капарол-Дніпро» для оформлення інтер’єрів. Завдяки виробництву в Україні лакофарбові матеріали доступні за невисокими цінами при якості, що значно перевищує пропозиції інших виробників ЛФМ на ринку.

CapaDecor – завжди відмінний результат

До особливостей серії відносять і те, що це в основному силіконові штукатурки, стійкі до розтріскування і забруднень. Це топові продукти заводу «Капарол-Дніпро» для оформлення інтер’єрів. Завдяки виробництву в Україні лакофарбові матеріали доступні за невисокими цінами при якості, що значно перевищує пропозиції інших виробників ЛФМ на ринку.

Капарол пропонує не тільки кращі матеріали, цей бренд об’єднує в собі тривалий історичний досвід створення кращих фарб, лаків і декоративних восків з першокласної рецептурою.
Це справжній європейський стандарт якості, який гарантує високу якість виконуваних робіт навіть для недосвідчених новачків.

Завдяки заводський системі колеровки відсутні ризики відмінності тони при нанесенні покриття в різний час.

Декоративні штукатурки і фарби CapaDecor – гідності:

 • виняткова передача натуральної фактури;
 • різноманітність декоративних ефектів: від металізованих фарб до фактури необробленого мармуру;
 • максимальна довговічність – термін експлуатації в межах 30 років;
 • ідентичний колір в різн их партіях;
 • багата палітра колеровки;
 • благородний дизайн і популярні в сезоні готові забарвлення;
 • повний асортимент продуктів для створення унікальних структурних покриттів з гарантованою якістю нанесення.

Продукти, що увійшли в серію CapaDecor:

 • грунтовки під декоративні покриття;
 • гладкі покриття;
 • структурні покриття;
 • художні лессировки з декоративними наповнювачами;
 • покривні захисні лессировки;
 • «марсельський” віск;
 • добавки до покриттів для створення авторських декоративних ефектів;
 • кельми для нанесення покриттів.

Полімери й акрилова дисперсія CapaDecor

Продукція виробляється на основі акрилової дисперсії, полімерних наповнювачів і мінеральної основи. Завдяки складу, добре продуманої рецептурі вдається отримувати покриття, стійкі до зносу, грибків, вологості, розтріскування. Декоративні штукатурки і фарби CapaDecor зазвичай застосовують для обробки стін в барах, кафе, клініках, салонах-магазинах і будь-яких приміщеннях, де потрібно створити креативний інтер’єр.

Саме акрилові дисперсії і полімери гарантують ідеальну покриває здатність при малій витраті. При виборі полімерних матеріалів можна бути впевненими у відсутності розтріскування стіновий обробки. Якщо ви не впевнені в результаті при ремонті інтер’єрів в будинках і будівлях старої споруди, використовуйте продукти серії Histolith для реновації приміщень.

CapaDecor – це ідеальний вибір для фінішних покриттів в оформленні інтер’єрів. Поліпшити якість нанесення допоможуть стартові силіконові штукатурки, що забезпечують адаптивний еластичний «панцир» капітальних конструкцій, схильним до змін фізичних розмірів.

З CapaDecor ви можете фантазувати, створювати барельєфи, створювати фактури на власний смак, використовуючи високоякісні наповнювачі, лессировки, блакиті й віск. Інтер’єрні фантазії з CapaDecor завжди виглядають вражаюче.

Колеровка

Пропоновані склади колеруются в системі ColorExpress і виготовляються на основі високоякісних пігментів, що гарантують диференційовані оптичні ефекти. За цією системою можна отримати 350 кольорів палітри, а також використовувати Caparol 3D-System для авторського дизайну. Деякі продукти проходять заводське тонування і готові до використання.