Декоративні покриття

CapaDecor Antik Lasur

Декоративні покриття

CapaDecor Arma Reno

Декоративні покриття

CapaDecor Arte Lasur

Декоративна штукатурка та структурні покриття

Декоративні покриття в
оформленні інтер’єрів не втрачають своєї актуальності. Вони можуть виконуватися поряд
способів: за допомогою фактурних валиків, фактурних та рельєфних малюнків, серед
різновидів декоративного оздоблення варто виділити покриття, що імітують
натуральні матеріали. Це можуть бути тканини, шкіра, дерево або метал, декоративні штукатурки та фарби CapaDecor відображають сучасні погляди архітекторів і дизайнерів на обробку інтер’єрів.

В одних випадках для створення автентичного покриття використовують мінеральну крихту з доломіту, мармуру, подрібнену до дрібної фракції білу або кольорову глину. Caparol спеціалізується на виготовленні ексклюзивної декоративної штукатурки, ідентично відтворює античний натуральний камінь, мармур і благородні тканини. Це по-справжньому ексклюзивні покриття, які прикрасять ваш будинок.

Декоративні штукатурки і фарби CapaDecor

До особливостей серії відносять і те, що це в основному силіконові штукатурки, стійкі до розтріскування і забруднень. Це топові продукти заводу «Капарол-Дніпро» для оформлення інтер’єрів. Завдяки виробництву в Україні лакофарбові матеріали доступні за невисокими цінами при якості, що значно перевищує пропозиції інших виробників ЛФМ на ринку.

CapaDecor – завжди відмінний результат

До особливостей серії відносять і те, що це в основному силіконові штукатурки, стійкі до розтріскування і забруднень. Це топові продукти заводу «Капарол-Дніпро» для оформлення інтер’єрів. Завдяки виробництву в Україні лакофарбові матеріали доступні за невисокими цінами при якості, що значно перевищує пропозиції інших виробників ЛФМ на ринку.

Caparol пропонує не тільки кращі матеріали, цей бренд об’єднує в собі тривалий історичний досвід створення кращих фарб, лаків і декоративних восків з першокласної рецептурою.
Це справжній європейський стандарт якості, який гарантує високу якість виконуваних робіт навіть для недосвідчених новачків.

Завдяки заводський системі колеровки відсутні ризики відмінності тони при нанесенні покриття в різний час.

Декоративні штукатурки і фарби CapaDecor – гідності:

 • виняткова передача натуральної фактури;
 • різноманітність декоративних ефектів: від металізованих фарб до фактури необробленого мармуру;
 • максимальна довговічність – термін експлуатації в межах 30 років;
 • ідентичний колір в різних партіях;
 • багата палітра колеровки;
 • благородний дизайн і популярні в сезоні готові забарвлення;
 • повний асортимент продуктів для створення унікальних структурних покриттів з гарантованою якістю нанесення.

Продукти, що увійшли в серію CapaDecor:

 • грунтовки під декоративні покриття;
 • гладкі покриття;
 • структурні покриття;
 • художні лессировки з декоративними наповнювачами;
 • покривні захисні лессировки;
 • «марсельський” віск;
 • добавки до покриттів для створення авторських декоративних ефектів;
 • кельми для нанесення покриттів.

Полімери й акрилова дисперсія CapaDecor

Продукція виробляється на основі акрилової дисперсії, полімерних наповнювачів і мінеральної основи. Завдяки складу, добре продуманої рецептурі вдається отримувати покриття, стійкі до зносу, грибків, вологості, розтріскування. Декоративні штукатурки і фарби CapaDecor зазвичай застосовують для обробки стін в барах, кафе, клініках, салонах-магазинах і будь-яких приміщеннях, де потрібно створити креативний інтер’єр.

Саме акрилові дисперсії і полімери гарантують ідеальну покриває здатність при малій витраті. При виборі полімерних матеріалів можна бути впевненими у відсутності розтріскування стіновий обробки. Якщо ви не впевнені в результаті при ремонті інтер’єрів в будинках і будівлях старої споруди, використовуйте продукти серії Histolith для реновації приміщень.

CapaDecor – це ідеальний вибір для фінішних покриттів в оформленні інтер’єрів. Поліпшити якість нанесення допоможуть стартові силіконові штукатурки, що забезпечують адаптивний еластичний «панцир» капітальних конструкцій, схильним до змін фізичних розмірів.

З CapaDecor ви можете фантазувати, створювати барельєфи, створювати фактури на власний смак, використовуючи високоякісні наповнювачі, лессировки, блакиті й віск. Інтер’єрні фантазії з CapaDecor завжди виглядають вражаюче.

Колеровка

Пропоновані склади колеруются в системі ColorExpress і виготовляються на основі високоякісних пігментів, що гарантують диференційовані оптичні ефекти. За цією системою можна отримати 350 кольорів палітри, а також використовувати Caparol 3D-System для авторського дизайну. Деякі продукти проходять заводське тонування і готові до використання.