Ефект «рідких кристалів» у декорі акцентних стін з Arte Noblissima

Металізовані ефекти безперечно є фаворитами у виборі матеріалів не лише нашими співгромадянами. Бажання внести відчуття чарівництва в інтер’єр властиве не тільки для нас, які прагнуть розкоші при досить скромних доходах. Це загальна тенденція, тому нова декоративна фарба Caparol із металевою дисперсією одразу привернула увагу дизайнерів.

З огляду на смаки споживачів, компанія Caparol запропонувала цікаву новинку, декоративну фарбу Capadecor Arte Noblissima. Матеріал виготовлений з основи з найдрібнішими металевими пігментами, що справляють враження «рідких кристалів». Внаслідок нанесення можна отримати дивовижну за ефектом акцентну стіну з дуже делікатним металізованим сяйвом.

Цей варіант декоративного оздоблення та фарби зі всього вибору матеріалів підійдуть тим людям, які віддають перевагу інтелігентному оздобленню без кричучих ефектів. При цьому не можуть відмовити у задоволенні відчуття чарівництва навколо них.

Особенности Capadecor Arte Noblissima

За допомогою нового матеріалу Capadecor Arte Noblissima можна створювати неповторні покриття, що особливо підходять для спокійного споглядання. Делікатне світіння, яке дизайнери компанії порівняли з «метеоритним сяйвом», підійде практично кожному клієнту компанії Caparol. Ми гарантуємо, що ніхто не оцінить це металізоване покриття як зухвале або несмачне.

Це чудовий варіант для оформлення стін кімнат відпочинку, віталень, інтер’єрів салонів, офісів, а також ресторанів та нічних клубів. Куди б не несли думки людей, що перебувають у приміщенні, шовковисто-глянцева феєрія повертає свідомість назад.

Недбалі мазки намагаються витягнути з підсвідомості знайомий досвід, одночасно природний і захоплюючий. Враження нагадує захоплюючий досвід у дитинстві, який готові вплеснути назовні.

Такий ефект технологі Капарол отримали, змішавши два матеріали – дрібнодисперсний кварцовий пісок та металеві пігменти. Ще не бачили вони настільки приголомшливого металізованого ефекту, делікатно оживаючого на стінах і стелі.

Загалом це виглядає приголомшливо, незалежно від характеру приміщення, де декоративна фарба використана для оформлення.

При цьому декоративна фарба Capadecor Arte Noblissima відноситься до преміального класу, для якої характерні наступні особливості:

 • ефектність, що дозволяє створювати на стінах ефект «метеоритного сяйва»;
 • стійкість до миючих засобів, подряпин, УФ-променів;
 • стійкість до дезінфікуючих засобів.

Рекомендована до застосування у громадських та житлових приміщеннях.

Важливі фізико-хімічні характеристики

Це нова глянсова інтер’єрна декоративна фарба із металевими пігментами з дрібнодисперсними наповнювачами на основі кварцового піску. Поставляється у біло-молочному кольорі.

Емульсія Capadecor Arte Noblissima має слабкий запах, водорозчинна, є повністю екологічно чистим матеріалом. Тонується в масі за системою Color Express та палітрою Arte Noblissima.

Основні характеристики:

 • виготовлена ​​на поліакрилатній основі з додаванням кварцового наповнювача;
 • випускається у відрах 1,25 кг та 2,5 кг;
 • декоративна фарба може бути тонована за колекцією відтінків Arte Noblissima. При цьому колір поверхні може відрізнятися через оптичний металевий пігмент і кварцовий наповнювач, а також залежить від перспективи і освітлення. Рекомендується пробне нанесення на об’єкт;
 • витрата 100-120 мл/м² на гладких поверхнях, за наявності текстури витрати матеріалу більші;
 • висихання 1 шару 4-6 годин при 65% вологості та при +20°C;
 • < 1 г/л ЛОС на водній основі, без розчинників;
 • Супутні продукти: OptiSilan TiefGrund, Caparol Glattspachtel, Сaparol Samtex 7.

Для яких цілей можна використати Capadecor Arte Noblissima

Використовуеться декоративна фарба Capadecor Arte Noblissima у таких цілях:

 • для акцентних стін та оформлення віталень;
 • для кімнат відпочинку та інтимних зустрічей;
 • приміщень салонів та спа-центрів;
 • приміщень торгових центрів та офісів;
 • у приміщеннях розважальних закладів.

Як наноситься Capadecor Arte Noblissima

Грунтування поверхні бетону та штукатурки

Для грунтування основи використовується грунтовка на розчиннику OptiSilan TiefGrund, що забезпечує високу адгезію та міцність зчеплення шарів оздоблення.

Штукатурка

Для оштукатурювання стін та стелі рекомендується універсальна інтер’єрна штукатурка Caparol Glattspachtel.

Фарбування

Декоративна фарба наноситься по білому проміжному шару, який може бути виконаний латексною фарбою підвищеної стійкості до стирання Сaparol Samtex 7 в торгових центрах, грунтом-фарбою з волокнами Fibrosil для стін, що розтріскуються, або грунтом WeissGrund.

Якщо обробка виконується у ванній кімнаті, приміщенні басейну або сауни, рекомендуємо фарбу Caparol PremiumClean, що миється.

Нанесення декоративного шару

Використовуйте техніку для нанесення декоративного шару з імітацією мокрого шовку.

Штукатурка не потребує лесування чи нанесення захисного покриття. Навіть за відсутності досвіду ви отримаєте відмінний результат, виконуючи рекомендації. Рекомендовані ЛФМ можуть бути замінені, зверніться до нас за консультацією. Ця декоративна фарба вражає.