Барельєф лева з цементу: бонус – барельєф тигра

Художнє прикраса фасаду об’ємними малюнками притаманно класичної архітектури. Серед усіх типів такого декору найпопулярнішим вважається барельєф лева або тигра. Це універсальний мотив, який підійде для будь-якої будівлі чи будинку, оформленого у традиціях класицизму. Ми пропонуємо вам ознайомитись з невеликим майстер-класом, як зробити барельєф лева з цементу.

Друге відео присвячене схожому мотиву – барельєфу голови тигра, який стане вдалим оформленням садового джерела чи фонтану. Зверніть увагу, якщо ви робите такий декор для мокрих зон, обов’язково знадобиться гідрофобний розчин.

Як зробити барельєф лева

Леви та тигри у класичній архітектурі

Як символ лев позначає царську владу, прояви досконалості, хоробрості та шляхетності. Львів досить часто можна знайти на аристократичних гербах, власники яких хотіли підкреслити свої якості та становище. Леви є і на гербах країн, наприклад, Великобританії та Болгарії.

В архітектурі барельєф лева почав активно використовуватись завдяки міській легенді Середньовіччя. Вона говорила, що леви сплять з розплющеними очима. Жалісливі власники великих маєтків та будинків, почали їх розміщувати біля входу та на фасадах для охорони майна, як символ. Так лев став своєрідним оберегом.

Після революції багато таких статуй перекочували з палацових парків до міських і охороняють тепер спокій громадян.

Рекомендації щодо вибору матеріалів для барельєфу

У своїх статтях для міцної фасадної обробки ми вже традиційно рекомендуємо клеючу суміш Caparol Keramik-und Steinkleber Grau. Для внутрішніх барельєфів краще підійде спеціалізована пластична маса Capadecor, спеціально створена для такого декору. Обидві маси мають у своєму складі полімерні та силіконові пластифікатори, що роблять масу пластичною та міцною після висихання. Ви можете зробити барельєф лева з цементу з додаванням пластифікатора або використовувати готові рекомендовані суміші.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ru_RUРусский
This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.