Декоративне оздоблення фасаду – гарний елемент із цементу

Якщо у вас є невелика ділянка стіни або ж ви хочете зробити гарний балкон, то вам припаде до душі запропоноване декоративне оздоблення фасаду. Пропонуємо вам майстер-клас з різання красивого фасадного елемента із цементу. Його можна розмістити на порожній стіні або прикрасити карнизний простір над вікном або розмістити на фасаді балкона після утеплення. Такий варіант підійде людям, які бажають оформити багатоквартирний або житловий будинок у класичному стилі.

Як робиться різання декоративних елементів із цементу

На практиці все досить просто і можливо навіть для людей, які не мають будівельного досвіду. Насамперед, потрібно підібрати потрібну мінеральну суміш. Рекомендуємо для цих цілей клей для плитки з різними наповнювачами, що пластифікують. При правильному виборі розчину ви насолоджуватиметеся процесом, роблячи декоративне оздоблення фасаду.

Вибір мінеральної суміші

У нашому асортименті також є підходяща клеюча суміш високої якості, яка може гарантувати бездоганні атмосферні характеристики будь-якого фасадного декору. Це клей для плитки Caparol Keramik- und Steinkleber Grau.
Завдяки полімерним наповнювачам він має чудову адгезію, що дозволяє приклеювати плитку навіть на попередній шар без демонтажу. Іноді це дуже зручно, заощаджує час та сили. У фасадному декорі цей матеріал гарантує зручність роботи, гідрофобні характеристики покриття та збереження форми без руйнування десятиліттями.
За бажання зробити таку обробку в інтер’єрі рекомендуємо використовувати пластичну масу Capadecor.

Декоративне оздоблення фасаду: різання флористичного елемента

Створення декоративного елемента відбувається за попередньо підготовленим шаблоном. З його допомогою можна надати форму, яку потім довести до художнього вигляду. Якщо ви звернете увагу, то майстер робить роботи пошарово за умови безперервної роботи. В іншому випадку знадобиться ґрунтовка глибокого проникнення для відповідної адгезії.

Кожен шар вирізається відповідно до малюнку. Після перегляду відео ви переконаєтесь, що це не так складно, як може здатися вперше.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ru_RUРусский
This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.