Функціонально-декоративний кронштейн із цементу для вікон та покрівлі

Сучасні можливості будівництва розширилися, а декоративне оздоблення спростилося. Але якщо ви захочете задекорувати покрівельні балки або зробити функціональні кронштейни для підвіконь, балконів і покрівлі, вам обов’язково буде корисний урок майстра, як зробити різьблений кронштейн з цементу. Це дійсно красиво, а після перегляду стає цілком реалізовано на практиці для людей, які мають малий досвід будівництва. Ви можете зробити недороге оздоблення фасаду у класичному стилі за допомогою традиційних елементів декору.

Кронштейн із цементу для вікон та покрівлі

Кронштейн із цементу для вікон та покрівлі

Як правило, на фасаді сучасних будинків рідко є підвіконня. Але якщо ви хочете зробити облицювання в класичному стилі, вони обов’язково повинні бути, причому підтримують їх кронштейни. Ці вироби в давнину виконувалися з каменю, на якому робилося різьблення, іноді їх називають «жуками» через віддалену зовнішню подібність. На кронштейні спиралася плита підвіконня.

У сучасному фасадному оздобленні використовуються більш легкі матеріали, тому кронштейн із цементу для вікон матиме декоративну функцію. Але за допомогою подібних рішень, у тому числі за допомогою капітелі пілястр, можна зробити декоративні кронштейни для покрівлі або балконів.

Запропонований елемент має невелику акуратну форму. Вона підійде для вікон або для невеликих балконів, які незначно виступають за площину фасаду. У цьому випадку, кронштейн може виконувати свої функції, що підтримують за призначенням.

Матеріали для кронштейна

Традиційно для цих цілей ми радимо клеючу мінеральну суміш Caparol Keramik- und Steinkleber Grau. Вона зроблена на основі цементу з додаванням полімерів. Еластичність розчину дозволяє зручно працювати та вирізати декоративні деталі, не прикладаючи особливих зусиль. Важливою якістю є висока адгезія суміші, вона утримується навіть на гладкій плитці та металі, тому буде дуже відповідним варіантом декорування металевих та дерев’яних покрівельних балок.

Відео: як зробити кронштейн із цементу для вікон та балконів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ru_RUРусский
This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.