Оздоблення стелі деревом на кухні, передпокої або заміському будинку

Якщо ви не збираєтеся робити різьблені кесонні стелі в стилі Ренесанс і є власником невеликого скромного будинку, то на кухні, у передпокої або навіть у кімнатах може бути виконано оздоблення стелі деревом. Для цих цілей зазвичай використовується євровагонка, вона відрізняється від українського стандарту глибшим пазом. В результаті при сезонних змінах зазори між окремими елементами не утворюються.

Як робити обробку дерева

Перед початком робіт з монтажу рейок слід розрахувати квадратуру. За українськими мірками вона має бути кратна 2 кв. метрам, оскільки саме такими комплектами продають цей матеріал у магазинах будівельних матеріалів. Перед укладанням деревини рекомендуємо її покрити ґрунтовкою по дереву на основі розчинника, щоб уникнути проникнення бактерій у пори дерева.

Після монтажу можна займатися обробкою, оскільки якщо ви цього не зробите, вагонка набуде темнішого жовтуватого відтінку. Позбутися його можна за допомогою покриття з додаванням хлору, але краще обробку стелі з дерева виконати відразу.

Для цих цілей пропонуються лісування, олія та лаки. Зазвичай можна використовувати і пігментовану фарбу. Ефект, який ви отримаєте на стелі, гарантуємо дуже сподобається. Такі стелі в білому або будь-якому пастельному кольорі добре виглядатимуть у поєднанні з дерев’яними панелями на стінах. Це красиво, дозволяє зробити приховане підсвічування, провести комунікації у прихованому від очей об’ємі стіни. Така кухня швидко оновлюється та ремонтується без залучення фахівців.

Досить широкий асортимент для деревини пропонують бренди Alpina (Alpina BuntLack) и Caparol (Capadur).
Як альтернатива можна запропонувати лесування інших виробників з обробкою під дорогоцінні породи дерева. Однак зараз модне світле дерево, що зберегло свою фактуру та схожий колір. Так можна оформити стелі, особливо, якщо у вас є інші дерев’яні деталі в інтер’єрі.

Оздоблення стелі деревом

Рекомендуємо зробити обробку стелі деревом у поєднанні з карнизами з бетону. Вагонка у разі кріпиться на дерев’яний каркас. Ознайомтеся з майстер-класом, щоб виконати подібні роботи максимально швидко та з невеликими витратами. Це бюджетний варіант підвісної стелі, на якому можна встановити точкове освітлення, при цьому скоротити трудовитрати на оштукатурювання полотна, не втрачаючи художнього ефекту.

Декоративний карниз на стелі можна зробити своїми руками з бетону.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ru_RUРусский
This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.