Оздоблення та утеплення балкона на історичній будівлі

Якось, не зробивши утеплення балкона, почуваєшся неповноцінно, вже не кажучи, що зовсім незручно, тому що додаткова площа для будуару, кавового столика чи кабінету буде дуже корисним елементом квартири. Що робити у випадку, якщо ваша квартира знаходиться в будинку з класичним оздобленням? Ми хочемо вам запропонувати варіант, як зробити утеплення балкона разом із декоративним оздобленням фасаду. Краще так оформити кілька балконів будівлі, щоб зміни в архітектурі виглядали гармонійно.

Утеплення балкона з декоративним оздобленням фасаду

Чим зробити утеплення балкону?

Існує вже звичний набір матеріалів для цих цілей – це утеплювач та цементний розчин. Ми пропонуємо вам інший тип міцнішого утеплювача, який запропонований на ринку України. Це піноскло, що має на порядок вищу міцність. Для виготовлення декору підійде цементний розчин з базальтовою фіброю з додаванням миючого засобу як пластифікатор, саморобний або готовий клей для плитки. Для подібних робіт наші фахівці пропонують для декору та утеплення балкона мінеральну суміш Caparol Keramik- und Steinkleber Grau.

Використовуючи піноскло, можна виявитися застрахованим від руйнування декоративного оздоблення, яке буде очікувано важчим, ніж навіть утеплювач XPS. В цілому, ми пропонуємо вам капітальне облаштування балкону з класичним декором, який може зробити ваше домоуправління на замовлення бажаючим власникам, балкони яких будуть виглядати органічно.

Декоративне оздоблення фасаду

Запропонований варіант різьблення по цементу підходить для будь-якого оформлення фасаду. Це може бути балкон, стіна, декоративний елемент під великим вікном чи будь-який інший варіант. Незважаючи на складність, на практиці виявляється, що виконати такі роботи цілком доступно і для майстра-початківця. І це реальний спосіб зробити утеплення балкона у старовинній будівлі, не зіпсувавши його зовнішній вигляд чужорідною сучасною конструкцією. Подбайте не тільки про свою квартиру, а й про будинок, де вона розташована.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ru_RUРусский
This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.