Проста різьблена розетка із цементу

Сьогодні ми покажемо, як робиться різьблена розетка із цементу. Це один із найлегших і водночас високо естетичних та красивих елементів для оформлення міжвіконного простору, декоративного оздоблення фасаду під вікнами. Це універсальний декоративний елемент, яким можна прикрашати прольоти парканів, пілястри, якщо дозволяють розміри.

Різьблена розетка із цементу

Трохи про історію розетки

Розетка в перекладі з грецької означає «розочку». Це пестлива назва архітектурного елемента, який дуже любили давні архітектори. Саме трояндочки надавали будинкам фривольного колориту, робили їх більш жіночними або ошатними. Трояндочки часто використовували для прикраси бази пілонів у приватних будинках. В офіційних спорудах вони зустрічалися лише як символ влади, тому застосування залежало від категорії і функції будівель.

Рівень складності та виконання: чи потрібен досвід?

Розетки можуть мати різний рівень складності у виконанні, але незалежно від художності вони завжди виглядають чудово. Якщо ви прикрашаєте свій приватний будинок, але не хочете робити класичну будівлю, візьміть трояндочку і нанесіть за пропонованим прикладом їх у міжвіконний простір. Це дуже гарний прийом, що особливо добре виглядає на невеликих будинках і будинках. Розетка із цементу практично не вимагає спеціальних навичок. Досить робити для прикладу.

Матеріали: розетка із цементу

Розетка є нескладним елементом фасадного декору, який трохи виступає за загальну площину. Тому елементи візерунка, швидше за все, не будуть пошкоджені або відбиті. При цьому ми рекомендуємо клеючий склад із полімерними смолами, який допоможе отримати прогнозований результат.

Майстер-клас із створення елементів декору фасаду

За допомогою майстер-класу у вас є можливість стартувати з нескладного оздоблення, виконуючи одночасно роботи та проходячи навчання. Художнє різання з цементу – це справді цікаво і є важливою навичкою на професійному шляху. Такий декоративний дизайн має великий попит у приватних замовленнях або ж при будівництві будинків і споруд у старій частині міст.

Якщо вам щось незрозуміло, зверніться до менеджерів, які допоможуть підібрати необхідний матеріал для обраного ремонту.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ru_RUРусский
This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.