Пропонуємо вашій увазі топові позиції та найкращі лакофарбові матеріали Alpina та Caparol нашого магазину. Вони вимагають окремої уваги та опису їх переваг.

Вибираємо кращі лакофарбові матеріали з нашого магазину

Caparol-Glattspachtel, 25 кг

 

Універсальна шпаклівка для вирівнювання стін у нуль. У тому числі, дозволяє позбавитися великих нерівностей, грубих пошкоджень штукатурки, використовується для затирання бетону.
Це одна з найкращих шпаклівок преміальної якості.
Amphibolin

 

Найновіша фарба для інтер’єрів без розчинників та шкідливих домішок. Здатна витримувати підвищені навантаження без пошкодженого шару фарбування. Використовується для фарбування всіх видів поверхонь.
Indeko-plus Безпечна фарба для дітей та алергіків без запаху. Забезпечує чудову покриваючу здатність. Ідеальна для житлових приміщень та дитячих кімнат.
CapaSilan Силіконова фарба дозволяє фарбувати великі поверхні без видимих ​​місць стиків. Утворює глибоко-матове покриття. Рекомендується для лікарень, шкіл та ресторанів. Має високу зносостійкість. Фарбується в масі системи ColorExpress.
Samtex 7

 

Відповідає стандарту E.L.F., тобто практично не містить летких канцерогенів. Виготовлена ​​на латексній основі. Утворює стійке до стирання шовковисто-матове покриття. Покриття виходить тонкошарове, може використовуватися для фарбування шпалер або багатошарової декоративної штукатурки. Доступні бази з пігментами та прозорі.
Samtex 3 Латексная (моющаяся краска), изготовленная согласно стандарту E.L.F., рекомендуется для детских садов, школ и больниц. Образует глубоко-матовое покрытие. Используется для окрашивания стеклообоев, обоев, фактурных поверхностей.
Capadecor Marmorino Romantico Декоративна штукатурка (декоративна фарба) для техніки імітації полірованого каменю, мікроцементу, мармуру та інших шляхетних каменів. На силіконовій основі.
Capadecor Stucco Di Perla Silber Декоративна штукатурка з металевим блиском та оксамитовим ефектом.
Alpina EXPERT Premiumlatex 7 Високоякісна латексна фарба для інтер’єрних робіт за бюджетною вартістю. Відрізняється високою стійкістю до стирання та гарною покриваністю.
Alpina EXPERT Premiumlatex 3

 

Латексна фарба для фарбування стель із високою адгезійною здатністю. Утворює глибоко матове покриття.
Alpina EXPERT Fassadenweiß

 

Високоякісна яскраво-біла фарба для фасадів. Заміна знаменитої фарби “Альпійська біла”. Має високу стійкість, атмосферну стійкість і тривалу експлуатацію.
Alpina EXPERT Fassadenfarbe Високоякісна фасадна фарба за бюджетною вартістю на дисперсійній основі.

Ці популярні та загальновизнані найкращі лакофарбові матеріали ви можете придбати в нашому інтернет-магазині зі знижкою. При виборі враховуйте, що фарби Капарол виготовляються з преміальних дисперсій та мають нижчий рівень летких канцерогенів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ru_RUРусский
This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.