Недорога декоративна штукатурка – фактура листя

Якщо ви хочете зробити перші вдалі кроки в напрямку декоративних технік з оформлення інтер’єру, вам підійде недорога декоративна штукатурка. Вона виконується в техніці трафарету у вигляді листа, але для цього не потрібно витрачатися на купівлю форм для отримання текстури. Її можна зробити із підручних матеріалів.

Фактура листя виконується фінішною дисперсійною шпаклівкою. Наприклад, акриловою, силіконовою або латексною сумішшю в залежності від поставлених завдань та доступності матеріалів. Наша компанія для цих цілей рекомендує преміальні покриття, які забезпечать високу якість робіт навіть при непрофесійному самостійному ремонті.

При цьому для цієї техніки можна використовувати будь-яку легку штукатурну суміш.

Важливі переваги техніки нанесення штукатурки

Отримувана текстурна поверхня ідеально підходить для покриття декоративною фарбою або лесуючім воском виготовленим своїми руками з недорогих матеріалів.

Довговічність покриття не залежить від способу нанесення, а тільки від дотримання технології оштукатурювання поверхні та якості використовуваної штукатурної суміші.

Листя в інтер’єрі – це напрочуд популярна форма оформлення кімнат. Техніка навіть за деяких недоліків нанесення дозволяє отримати преміальну текстуру.

В окремій статті наші фахівці дають рекомендації як приготувати декоративну фарбу своїми руками. Ви отримаєте відмінний результат, однак таке покриття буде відносно недовговічним, якщо підійти до вибору матеріалів.

Переваги техніки нанесення «Листя»:

 • мінімальний набір інструментів;
 • просте нанесення текстури без досвіду;
 • відмінний результат та корекція недоліків;
 • модна та красива фактура;
 • приховує тріщини та нерівності;
 • може бути оновлена у будь-який час.

Недорога декоративна штукатурка «Листя» наноситься в два шари 2-3 мм. Техніку можна поєднувати із нанесенням фактури гротто.

В інших випадках листя малюються за допомогою трафаретів по фінішному шару або наносяться за допомогою штукатурного відбитку або барельєфа.

Нанесення штукатурки

подготовка основания

Підкладка для техніки листя готується так само, як і при звичайній шпаклівці стін. Використовуйте фірмову або самостійно приготовлену грунтовку перед шпаклюванням.

Спочатку наноситься стартове шпаклювання шаром 1-2 мм, потім фінішне, що створює більш гладку поверхню.

Декоративне шпаклювання в даному випадку замінює фінішний шар обробки на стінах та завершується декоративним лесуванням з еластичними властивостями.

Якщо ви вирішите використовувати один матеріал для двох шарів, не робіть довготривалоі перерви в роботі між нанесенням стартового та декоративного шару або використовуйте грунт Alpina від цвілі перед нанесенням другого шару.

Рекомендовані матеріали:

Техніка нанесення

Виконуйте роботи у такому порядку:

 • підготуйте основу та нанесіть на неї грунт (огляд складу для самостійного приготування);
 • нанесіть 1 шар шпателем та розрівняйте його щіткою;
 • витримайте невелику паузу для застигання штукатурки;
 • наклейте листя та нанесіть другий шар шпаклівки;
 • зніміть листя зі стіни;
 • зробіть шліфування поверхні;
 • нанесіть на зображення віск, що лесує.

Листя, нанесене з трафаретом

Для створення малюнка на стінах використовуйте дві нові техніки з палітри кольорів 2022:

Ви отримаєте поєднання відносно грубої основи та матового делікатного блиску на листях. Це також відносно недорога декоративна штукатурка. Але вона обійдеться дорожче, оскільки використовуються ЛФМ серії Capadecor.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ru_RUРусский
This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.