Декоративне оздоблення стовпів паркану

Потрібно сказати, що декоративне оздоблення стовпів паркану «під дикий камінь» є чи не найпопулярнішим. Ми пропонуємо вам один майстер-клас подібної декоративної штукатурки клеєм для плитки з наступним фарбуванням та лакуванням. Виходить дуже красиве і правдоподібне оздоблення, яке відмінно підходить для стовпів огорожі. У нашому майстер-класі вона виконана на імітації на технічному відсіку для води. Але подана майстром настільки зрозуміло, що ви обов’язково застосуєте техніку у своєму домогосподарстві.

Перевагою цієї обробки є той факт, що вона допоможе оформити стовпи з будь-якого матеріалу. Це реальна можливість для людей, які роблять ремонт самостійно, заощадити на покупці більш дорогих оздоблювальних матеріалів.

З чим поєднуються стовпи з оздобленням «під дикий камінь»

Такі стовпи можуть замінити цегляні та добре доповнять металопрофіль. Але якщо у вас кам’яний або цегляний паркан, то як доповнення добре виглядатиме штукатурка «Карта світу» з двокольоровим фарбуванням.
Як робиться штукатурка «під дикий камінь»

Послідовність робіт багатьом відома, але у запропонованому майстер-класі матеріали підібрані так, що в результаті ви отримаєте преміальне оздоблення стовпів. Декоративне оздоблення стовпів паркану виконується в чотири етапи.

Які процеси для цього потрібно буде виконати:

  • плитковим клеєм потрібно нанести штукатурний шар із малюнком «під камінь»;
  • пофарбувати «камінці» у різні кольори, а шви – чорним;
  • нанести морилку на всю поверхню;
  • нанести атмосферостійкий матовий лак.

Основна відмінність запропонованої техніки від інших варіантів оздоблення – це використання морилки під дерево, яка надає натурального вигляду попередньо пофарбованій декоративній штукатурці. Якщо ви використовуєте якісний лак Alpina або лак Caparol Capadur, подібне оздоблення вас радуватиме своєю красою тривалий час.
Потрібно сказати, що декоративне оздоблення стовпів паркану може бути виконане розчином бетону і пофарбоване якісною фарбою Caparol. У цьому випадку ваші стовпи не доведеться перефарбовувати більш тривалий час.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ru_RUРусский
This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.