Знижки на оздоблювальні матеріали Caparol - Фарби. Лаки. Декори. Системи утеплення.

Щоденні знижки від Caparol

Sale

на сучасні
оздоблювальні матеріали

A title

Image Box text

A title

Image Box text

A title

Image Box text

A title

Image Box text

A title

Image Box text

A title

Image Box text

A title

Image Box text

A title

Image Box text

Концерн Deutsche Amphibolin-Werk (DAW) – це найбільший в Європі виробник лакофарбових матеріалів, який стояв біля витоків розвитку ЛФМ, пропонуючи першокласну обробку стін і зовнішню обробку природними оздоблювальними матеріалами, придатними для реставрації та відновлення, а також які створени за екологічно-чистим формулами.

Про технології

Caparol пропонує широкий асортимент оздоблювальних матеріалів с багатством фактур, стійкими до вигорання відтінками, широкою гамою кольорів. Тільки у Caparol можна знайти таку кількість продуктів для обробки стін і створення унікальних декоративних покриттів на фасаді і в інтер’єрі.

Використовуючи технології та облицювальні матеріали Caparol, ви можете робити яскраві і чисті фасади з гарантією 30 років.

Дізнатися про сучасні матеріали

Дійсно безпечний ремонт с Caparol

Якість Caparol

Чому краще?

Оздоблювальні матеріали Caparol, але вони значно краще за якість інших продуктів, відповідають стандартам E.L.F з низькими ЛОС. Це дуже важливо, коли ви хочете жити в природному мікрокліматі.

“Ринок лакофарбової продукції в Україні за цей рік виріс на 7-8%. Але, незважаючи на це, зростання обороту нашої компанії складає близько 40%.”
– Павло Зможний, директор “Капарол Україна.
Знижки на оздоблювальні матеріали Caparol - Фарби. Лаки. Декори. Системи утеплення.

Порівнюємо стандарти з виробництва фарб Caparol, в ЄС і Україні.

Чому ж фарби Caparol краще?

Знижки на оздоблювальні матеріали Caparol - Фарби. Лаки. Декори. Системи утеплення.

Порівнюємо стандарти з виробництва фарб Caparol, в ЄС і Україні.

Чому ж фарби Caparol краще?

Знижки дня на экофарбу

Колекція кращих оздоблювальних матеріалів

Декоративна штукатурка

В інтернет-магазин
Утеплення, оздоблення, ЛФМ

Оздоблення фасадів

Приклади і матеріали
Шпаклювання, фарбування і декор

Оздоблення
інтер’єрів

Приклади і матеріали

Знижки на штукатурки

Лакофарбова продукція, заснована на інноваціях

Знижки на декоративну фарбу та суміши

Історичні і старі будови

Реставрація історичних об’єктів будь-якої складності

Ринок матеріалів мало пропонує продукти для якісної реставрації будівель. У зв’язку з цим оздоблення фасаду історичної будівлі або старого будинку не можна виконати нарівні.
Частково це стосується і внутрішньої обробки. Використовуючи реставраційну лінію Caparol ви можете застосовувати грунтовки і ЛФМ, усунувши недоліки старих стін, тріщини, довести зовнішню обробку до сучасного стану.

Огляд матеріалів

Знижки на матеріали
для реставрації об’єктів

Що потрібно знати про Капарол?

Caparol – це німецький виробник сучасних оздоблювальних матерілов для фасаду та стін приміщень. Також пропонується клей для керамічної плитки, різні варіанти обробки, декоративні покриття. У нашому інтернет-магазині ви можете купити продукцію, яку продають під різними брендами концерну DAW.
Наприклад, Alpina, Capatect і інші. Так Капарол для різних напрямків створює новий бренд, під яким магазини будівельних матеріалів реалізують продукцію. Зручна класифікація оздоблювальних матеріалів допоможе вам швидко орієнтуватися в асортименті. Для пошуку використовуйте наші корисні мітки для навігації.

У Капарол великий досвід не тільки виробництва, а й розробки лакокрасочних матеріалів. Компанія стояла біля витоків акрилових фарб, ряду облицювальних матеріалів, зараз пропонує системи для зовнішньої і внутрішньої обробки.
Серед лакофарбових покриттів покупці знайдуть і унікальні продукти: фарби без розчинників і запаху для дитячих установ і кімнат, лакофарбові покриття для фасадів з терміном служби до 30 років, першокласні декоративні штукатурки. В тому числі, для обробки стін всередині історичних будівель.
З Caparol ви зможете ефективно боротися з тріщинами, недоліками стін, які обсипаються, і іншими складними проблемами облицювання.

C Caparol пропонує інноваційні ЛФМ, які відповідають ультраекологічному стандарту E.L.F. і фарбуються безпечними пігментами Caparol ColorExpress, не втрачають яскравості кольору. З DAW ви дійсно можете зробити першокласний і безпечний ремонт в приміщенні, утеплити і облицьовані будівлі і будинки. З Caparol ви завжди віддаєте перевагу природним обробних матеріалів і першокласної обробці стін з унікальними текстурами. Ціна ЛФМ трохи вище, але екологічна безпека вашого житла або офісу того варто. Капарол виробляє ЛФМ тільки преміум-якості.

Контакты

Зверніться до наших консультантів, щоб отримати спеціальні умови для великого опту.

Адреса складу:
Дніпро, Янтарна, 69, Дніпропетровська обл., 49125
Тел: +38 (095) 280 77 88

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.