unnamed

Головна

Крамниця

Блог

Про DAW

Izosev logo 1

Матеріали для ремонту Альпина

f9196654a2c80a98eef0c111439cd321

Акрилова фарба
з бездоганною репутацією

Альпійський білий навіть без нанесення грунтовок утворює красиві матові покриття. При додаванні спеціальних пігментів білу основу можна використовувати для художнього розпису і нанесення будь-якого малюнка.
Концерн DAW її випускає понад 100 років, і це найпопулярніша акрилова фарба в Європі. З 2019 року оновлена ​​рецептура, тепер Alpinaweiß на додаток до найвищого класу непрозорості, нейтральному запаху отримала захист від бризок, що забезпечує забарвлення без крапель.
Крім того, фарба зовсім не містить подразників, таких як розчинники, консерванти або пластифікатори.

Alpina Fassadenweiss Expert

Біла фарба для фасадів:
альтернативна рецептура

Fassadenweiss Alpina Expert є новим поколінням білих фасадних фарб німецького виробника. Вона відрізняється малою витратою, літра вистачає приблизно на 7 кв. м2 оштукатурені поверхні. У порівнянні з іншими водоемульсійними фарбами на основі акрилових дисперсій має кращу покриваність і довговічність, а також придатна для нанесення малюнка. Фарба є атмосферостійкою і завдяки складу відштовхує забруднення. Це одне з найвигідніших пропозицій на ринку.

AF018624 19 Bad Alpinaweiss Detail 009
AF018680 Raum gross Alpinaweiss 1 heller
csm AdobeStock 136049611 4e08aab85f
AF019056 50 Schreibtisch ohne lampe 086 WEB
AF011036 Kategorie ALPINAWEISS 1
AF011049 Kategorie ALPINAWEISS 3 Detail

Ідеально рівний
шар екологічної фарби

Alpinaweiß являє собою унікальну акрилову дисперсію без пластифікаторів і розчинників. Вона володіє яскравим білим кольором. Незважаючи на те, що виробник пропонує спеціальні палітри, зазвичай ця фарба використовується для ідеально білих інтер’єрів.

Яскравий альпійський білий колір Альп

Відмінною рисою ЛФМ є ідеальна покриваність з рівним шаром. Рівне і рівномірне покриття можна отримати без спеціального досвіду і навіть без нанесення грунтовок, які, тим не менш, збільшать термін служби покриття.

Білий колір в основі
стилю інтер’єру

Готова поверхня підійде в якості фінішної обробки або основи для нанесення малюнка художніми пензлями. Ідеальний білий колір допомагає отримати яскраві відтінки. Це одна з найпопулярніших інтер’єрних фарб в Європі.

Знижки на білі фарби

Alpina Effekt Naturstein mittel
Alpina EXPERT Fakturfarbe 100
Alpina Velours Effekt
Alpina Kreativ Marmor Effekt

Знижки на фактурні фарби

Знижки на усі оздоблювальні матеріали